امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 7 :اخیرا بیماری اعتیاد من به چه شکل و فرم خاصی بروز کرده است؟
سوال 7 :اخیرا بیماری اعتیاد من به چه شکل و فرم خاصی بروز کرده است؟
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، admin ، محمدمهدی ۱۲ ، ssaeedg ، ناظر14
چون احساس امنیت نمی کنم به دنبال قدرتی کا ذب می گردم تاخودرا ارام کنم ارام کردن خود با این نیروی کاذب یعنی بروز کردن بیماری که به شکل های مختلف در گیراشتغال فکری کنترل کردن حق به جانبی ترس احساس تنهایی کردن ودیگر نواقص خود رانشان می دهد
پاسخ
 سپاس شده توسط admin.a ، حـمـیـد ، admin ، ناظر11 ، محمدمهدی ۱۲ ، ناظر14
درگیر احساساتم میشوم چون اعتقادات و باور های ناسالم دارم درگیر احساسات منفی میشوم بیشتر مواقع ترس در من فعال میشود و به دنبالش در گیر نواقص مثل خشم و عصبانیت میشوم کنترل میکنم حسادت و تنبلی میکنم کم کاری خودم را میخواهم توجیه کنم و  دیگران را مقصر میکنم غر میزنم در خانواده توقع و انتظار بیش از حد دارم و دوست دارم از همه بهتر باشم و خودم را مقایسه میکنم در کل امروز خودم تا حدود زیادی بیماری را در خودم فعال می کنم و قتی درگیر میشوم دیگه از خودم اراده کنترلی ندارم و بیماری مرا کنترل میکنه
پاسخ
 سپاس شده توسط admin.a ، حـمـیـد ، admin ، محمدمهدی ۱۲ ، ناظر14
شکل و فرم خاص بیماری من هر روز عوض می شود و این سوال با ان چیزی که سوال دوم می خواست فرق می کند در این سوال ما به شکل دقیق تری به شناسایی شکل و فرم و خاص بیماریمان می پردازیم وان را زاویه ریز بینانه تری بررسی می کنیم
مثلا بیماری اعتیاد من به شکل شهوت رانی فعال است : حالا فرم و شکل خاص ان چه بوده -؟ خود ارضایی
رابطه افراطی چشم چرانی هم جنس بازی سکس ذهنی فیلم دیدن و یا دختر بازی و غیره یا اگر بیماری من به صورت تنبلی فعال بوده است شکل و فرم خاص ان چیست ؟سر کار نرفتن خواب زیاد مسواک نزدن نرفتن جلسه سرویس ندادن به تازه وارد ننوشتن سوال قدم ها برنامه ریزی نداشتن امورات شخصی را انجام ندادن ......
گلی گویی در سوال دوم بود و در این سوال به شکل و فرم خاص ان می پردازیم بیماری من امروز به اشکال گوناگون و فرم های متنوعه ای خود را نشان می دهد امروز بیماری من بسیار پیچیده و مرموز و اصطلاحا کادو پیچ شده است و در نهایت پیام سوال این است که من نباید فکر کنم که بیماری من فقط مصرف مواد مخدر بود و تمام شد و خوب شدم بلکه شاید بیماری من امروز به فرم جدیدی در امده است و حتی گاهی از طریق اصول برنامه در می اید و به من ضربه می زند مثلا فروتنی خرج می کنم ولی در اصل ان من به دنبال تایید هستم 
پاسخ
 سپاس شده توسط admin.a ، حـمـیـد ، بَرمک ، admin ، قدرت ، محمدمهدی ۱۲ ، ناظر14
شهوت رانی:به شکل منحرف یا خود ارضایی افراطی  و تماشای فیلم پورن
تنبلی:کارهای منزل -گاهی اوقات با سر کار رفتن -دیر  بیدار شدن و خواب آلودگی و  سستی و دپرس بودن ،بی حالی و دمق بودن-تنبلی در قدم کار کردن-مطالعه‌ی نشریات.
هر من پیشرفت می کنم بیماری هم با من پیشرفت می کند چون پیشرونده و مرموز است حال در برنامه و اصول به دنبال تایید یا صحبت های آن چنانی که مثلاً من اوج دانش می باشم در اصل این فکر به من می آید ولی با تشخیص این مسئله سعی می کنم که ضربه نخورم یا مثلاً فاز روحانیت میگیرم و وسواس فکری نیز در این مورد آزارم می دهد.
پاسخ
 سپاس شده توسط admin.a ، حـمـیـد ، بَرمک ، admin ، محمدمهدی ۱۲ ، ناظر14
با سلام....
گاهی فکر میکنم با قطع مصرف مواد جریان اعتیاد را متوقف کردم و دیگر مشکلی ندارم این کج فهمی باعث میشود متوجه رفتارهای ناسالمم نباشم با کارکرد قدم یک تازه متوجه شدم چیزی که مرا معتاد کرده بود مواد مخدر نبود پس چی بود؟؟رفتارهای ناهنجار و نا هماهنگی که با ارزشهای خانوادگی و اجتماعی منطبق نبودند.
در این سوال وقتی به چگونگی شکل و فرم اشاره میکند و من به خودم دقیق میشوم میبینم چقدر شکل و فرم امروز اعتیادم با دیروز فرق میکند.
مثلا امروز در یک جلسه اداری آنقدر از دانش سنتها ابزاری استفاده میکنم که یک پیشنهاد سازنده را نابود میکنم.یا مثلا در محافل خانوادگی یا فامیلی به زیبای از درستکاری صحبت میکنم برای جاب نظر و تایید یا در مشارکتهایم از زمان مصرف آنها را به حدی غلو میکنم که خودم هم باورم میشود هیچکس به اندازه من عذاب نکشیده یا یه زمانی در خانواده کسی اهمیتی به من نمیداد امروز چون پاک شدم و کار میکنم و درآمد دارم میخواهم به خانواده حکومت کنم و اسمش را میگذارم مراقبت.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، بهرنگ ۷۰ ، admin ، محمدمهدی ۱۲ ، ناظر14
(۱۳۹۸/۱۰/۲۲، ۱۰:۱۰ عصر)admin.a نوشته است: سوال 7 :اخیرا بیماری اعتیاد من به چه شکل و فرم خاصی بروز کرده است؟
امروزه سلسه مراتب بیماری ام را مشاهده کردم چرا که خسته بودم طاقت بحث کردن صحیح در مورد موضوعی را نداشتم در مقابل طرف جبهه گرفتم و نقص عصبانیت و خودمحوری به شکل لجبازی و جرو بحث درامده البته امروزه انها را میبینم و سعی در شناخت بیشتر ان را دارم تا بتوانم بیشتر خودم را کنترل کنم و در مورد حالم به طرز صحیح توضیح دهم تا خسارتی نزنم چرا که بهانه کردن بیماری خود نقص است عمل از روی نواقصی که شناسایی شده برایم و کنترل نکردن ان هنگامی که قابل کنترل است خودش لغزش محسوب میشود برای من و من درصدد این هستم که این لغزش ها روز به روز کمتر شود به کمک خداوند مهربان
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، بهرنگ ۷۰ ، admin ، محمدمهدی ۱۲ ، ناظر14
(۱۳۹۸/۱۰/۲۲، ۱۰:۱۰ عصر)admin.a نوشته است: سوال 7 :اخیرا بیماری اعتیاد من به چه شکل و فرم خاصی بروز کرده است؟
هر روز بیماری من خودش را به شکل
وفرم خا صی نشان می دهد. وبه دلیل مرموزبودن بیماری بدون اینکه  خودمان متوجه باشیم قسمت های متفاوت زندگیمان را دچار اشکال می کند وباعث می شود ما پشت بیماری خودمان پنهان شده ورفتارهای بیمارگونه خود راانکار یا توجیه نماییم .

زمانی که من نتوانم فقط برای امروززندگی کنم  وزندگیم به روال برنامه نباشد آن روزبیماری من خودش را به یک شکل وفرم خاصی بروز می دهد.

فرم بیماری من همیشه ثابت است وبه صورت کلی وجوددارد و این شکل است که هرروزخودش را عوض میکند.

مثلا:وسوسه یک فرم ثابت بیماری من
است،وهرروز وجوددارد ولی شکل اون یک روز وسوسه پول، یک روز وسوسه ایجاد یک رابطه و...

خودش رانشان می دهد.
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، محمدمهدی ۱۲ ، حـمـیـد ، ناظر14
اعتیادفرم وشکل خاصی ندارد,رنگ عوض کردن بیماری من درهرروزاتفاق میوفتد,همیشه درقسمت تاریکی من شکل میگیرد(موقعی که مشارکت نمیکنم)
ضعف درسپردن، باورهایم نسبت به نیروی برتروضعیف شدن وبا ترسهایم زندگی میکنم.بجای رسواکردن نواقصم حرفای قلمبه میزنم.قبلا احترام به پاکی بالا وامروز رقابت باپاکی بالا.
بیتفاوتی درخدمت,درقالب اینکه یکروزه معتادنشده ام.هنوز خیلی ازکارهارا انجام میدهم ,به شکل خدمت کردن ,به فرم فرارازمسئولیت ,به شکل سرویس دادن,به فرم غرزدن,به شکل وسوسه,فرم واصول به شکل اجباربه فرم تمرین,تکرارعادت درشکل عادات خودمحورانه درفرم خصلت خوب
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، Nazer 5 ، محمدمهدی ۱۲ ، حـمـیـد ، ناظر14
زمانیکه کنار گود بهبودی قرار گرفتم خلا روحی حاصل از فراموشی و ناسپاسی منو اسیر وسوسه و اجبار به ایفای نقش آنچه که نبودم کرد و نقاب روحانیت و پرهیزگار بودن باعث شد تا درخواست کمک نکنم و نتوانم به دیگران کمک کنم و ....
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، essi123456789 ، Nazer 5 ، محمدمهدی ۱۲ ، حـمـیـد ، ناظر14
بيمارى اعتياد هر زمان كه من جلسه ، راهنما، و اصول روحانى رو رعايت نمى كنم در وجود من خودش را نشان ميدهد . اخيرا براى من به صورت مقايسه، خشم، و طمع خودش را نشان داده و بهبودى من رو دچار چالش برده و در روز حال من رو بد كرده و رابطه ام رو با خداوند ضعيف كرده . در اين حالت ها من همش در حال جنگم و خود خورى و خسارت زدن .
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، ناظر11 ، Nazer 5 ، محمدمهدی ۱۲ ، حـمـیـد ، ناظر14
به شکل کنترل دیگران
"مقایسه"قضاوت"رنجش"
ترس"ناصادقی " یاس "نا
امیدی"توجیح کردن وبعضی از
کارهایی که در آنها لذت بوده را
انجام داده ام و به این اشکال
بیماریم خود را نشان داده
و بروزکرده است..!
پاسخ
چون جوابش تو موقعیت های پاکی فرق داره مثلا واسیه یکماه پاکی با ده سال پاکی بخاطر این سواله که هر چند وقت یکبار باید قدمها رو مرور کرد 
الان واسیه من تو شیش سال پاکی بخام بگم یخرده از جلسات دور شدم  گذشتم رو بعضی وقتا فراموش میکنم یا خود محور میشم واجازه میدم بیماریم بهم دستور بده که البته با تراز گرفتن سعی میکنم کنترل کنم
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، essi123456789 ، Nazer 5 ، حـمـیـد ، ناظر14
شکل فرم بیماریم این گونه است هر وقت که با خودم ناصادق میشوم  خود محوری میکنم قضاوت رفتن توی ترس ها که اگر از لذت نقص ها استفاده نکنم چه می شود (تنبلی کردن )بی تفاوتی و بی حوصلگی عدم مسولیت پذیری از دست دادن برنامه ریزی  دنبال اهداف بیمار گونه خود رفتن
پاسخ
بله ..حسرت خوردن درباره چیزهایی که در گذشته از دست دادهام ، نادیده گرفتن حق و حقوق خانواده ، قضاوت کردن در مورددیگران، کنترل کردن دیگران، تایید طلبی ، خود کم بینی، رنجش از خانواده، وسوسه،و نواقص دیگر... نشان از فعال بودن بیماری اعتیاد من دارد.. در واقع بیماری همیشه با من استو از طریق حواس پنج گانه با منحرف می زند و غرور ومنیت من فعال است. میدونم باید اینروزها بیشتر باراهنمام تماس بگیرم ولی نمیکنم...باید قدم کارکنم ..توان ندارم وهی  امروز وفردا میکنم. میدونم باید نشریات بخونم..ولی به شدت تنبل وبیحوصله شدم. واین که میدونم و انجام نمیدم بیشتر اذیتم میکنه ودچار خود ازاری میشم. گاها دچارترس از اینده هستم. قدرت تصمیم گیری ندارم...
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، Nazer 5 ، محمدمهدی ۱۲ ، ناظر14
اخیرا یعنی رفتارهای بیمار گونه ای که امروز دارم ولی به حساب نمیارم
وسوسه افراط تفریط کنترل قضاوت پول شهرت پرخوری توقع بیجا خودخواهی خود محوری
بی توجهی
بروز کردن بیماریم بستگی به صداقت وتمایل دارد بها دادن به وسوسه ولذت طلبی باعث میشه بیماریم بروز کند واجبار به رفتارهای بیمارگونه بشوم
هرزمان بها به وسوسه های بیمار گونه میدهم یعنی کمک نگرفتن وا قرار نکنم هر افکار بیمارگونه ای را که در ذهنم پرورش داده ام باعث میشه بیماریم با شکل و فرم خواستی زندگیم را کنترل کند وبیماریم بروز میکند
را ههایی که نمیگزاره بیماریم بروز کند صداقت اقرار کمک گرفتن گوش دادن عاجز عمل کردن مشورت کردن مرسی که هستید ???
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، ناظر11 ، Nazer 5 ، حـمـیـد ، محمدمهدی ۱۲ ، ناظر۴ ، ناظر14
Iدرهرزمات
درهرزمان ومکان باکمک دیگران وراهنما میتونم بفهمم کجا بیماری اعتیادم فعال بوده یا نه حال که برای شناسایی احساس نیاز به حمایت دارم به همین دلیل بعد از شناخت فردی نیاز به مشارکت احساس وشک خودم درمورد بیماری اعتیاد دارم
پاسخ
 سپاس شده توسط Nazer 5 ، حـمـیـد ، ناظر۴ ، ناظر14
دخالت در کار دیگران و کنترل کردن دیگران.و دائما عملکرد آنها را زیر سوال میبرم از انها ایراد گرفته و فکر میکنم فقط من هستم که درست میگویم درست زندگی میکنم و سعی در تغییر دیگران دارم.
پاسخ
 سپاس شده توسط Nazer 5 ، حـمـیـد ، ناظر۴ ، ناظر14
باخودخواهی وخودمحوری تصمیماتی میگیرم که به خودم واطرافیان اسیب میزندموجودی همیشه شاکی که سازگاری بادیگران نداردکسی که شاکرنیست اصلاناسپاسی وناشکری دروجودمن
پاسخ
 سپاس شده توسط eshgholi ، toobchi ، Nazer 5 ، حـمـیـد ، محمدمهدی ۱۲ ، ناظر۴ ، ناظر14
(۱۳۹۹/۴/۲۱، ۱۲:۳۵ عصر)essi.toobchi نوشته است:
اعتیادفرم وشکل خاصی ندارد,رنگ عوض کردن بیماری من درهرروزاتفاق میوفتد,همیشه درقسمت تاریکی من شکل میگیرد(موقعی که مشارکت نمیکنم)
ضعف درسپردن، باورهایم نسبت به نیروی برتروضعیف شدن وبا ترسهایم زندگی میکنم.بجای رسواکردن نواقصم حرفای قلمبه میزنم.قبلا احترام به پاکی بالا وامروز رقابت باپاکی بالا.
بیتفاوتی درخدمت,درقالب اینکه یکروزه معتادنشده ام.هنوز خیلی ازکارهارا انجام میدهم ,به شکل خدمت کردن ,به فرم فرارازمسئولیت ,به شکل سرویس دادن,به فرم غرزدن,به شکل وسوسه,فرم واصول به شکل اجباربه فرم تمرین,تکرارعادت درشکل عادات خودمحورانه درفرم خصلت خوب
پاسخ
 سپاس شده توسط Nazer 5 ، ناظر10 ، حـمـیـد ، محمدمهدی ۱۲ ، hadisadeghi ، ناظر۴ ، ناظر14
درود به دوستان خوبم.
شکل و فرم بیماری من هروز و هرساعت عوض میشه. ما در این سوال به شکل دقیق تری به شناسایی شکل فرم بیمارمان میپردازیم.،.
مثلا بیماری من به شکل شهوت رانی فعال هست . شکل و فرم آن چه هستش رابطه افراطی..سکس ذهنی..خودارضایی..چشم چرانی..وغیره...
یا اگرهم بیماری من به شکل تنبلی فعال بوده آنها چه شکل و فرم خاصی دارندمسواک نزدن..سرکار نرفتن..ازمسولئت های فردیم فرار کردن..سرویس ندادن به تازه وارد وحتی اعضای دیگر..برنامه ریزی نداشتن..خواب زیاد..
نکته سوال:::من نباید فکرکنم که بیماری من فقط مصرف موادمخدر بود وتمام شده و من خوب شدم بلکه شاید بیماری من امروز به فرم جدیدی درآمده و حتی گاهی هم به شکل اصول برنامه درمی آید و به من ضربه میزند مثلا.. من فروتنی خرج میکنم ولی درواقع من به دنبال تایید هستم.،.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، محمدمهدی ۱۲ ، hadisadeghi ، ناظر۴ ، ناظر14
به نام خدا بله ترس،ازدست دادن دوستان ترس مردن ترس از لذت نبردن ترس ازاینکه نتونم کارم راتاآخرادامه دهم
پاسخ
 سپاس شده توسط hadisadeghi ، حـمـیـد ، ناظر۴ ، ناظر14
بیشتر مواقع شکل فرم ش افراط و تفریط، تنبلی بی حوصله گی نسبت ب اصول روحانی.
پاسخ
 سپاس شده توسط محمدمهدی ۱۲ ، hadisadeghi ، حـمـیـد ، ناظر۴ ، ناظر14
نا امیدی و خستگی و عدم تمرکز بر روی اهدافم.این وضعیت اخیر بیماری ام البته با همین وجود من باز هم به دنبال اهداف میروم اما بعضی مواقع نا امید و خسته می شوم که ارتباط بیشتری با راهنما برقرار میکنم و به جلسات میروم و قدم ها را مینویسم.
پاسخ
 سپاس شده توسط hadisadeghi ، حـمـیـد ، ناظر۴ ، ناظر14
باسلام
امروز که موادمخدر والکل کنار رفته شکل و فرم بروز بیماری اعتیاد نیز در ما تغییر کرده است مثل : کلوپ بازی های شبانه وافراطی ، لذت جویی درروابط جنسی به صورت افراطی ، انتخابی عمل کردن دربه کارگیری اصول برنامه ، (حضور در جلسات ، ارتباط با راهنما ، گوش کردن به مشارکت دیگران ) استفاده از نواقصی چون ( قضاوت و کنترل ، غیبت ، تنبلی ، آوردن بهانه برای انجام کارهای غیرمنطقی ، کار زیاد ،افراط در کار و ..... Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر12 ، حـمـیـد ، ناظر۴ ، ناظر14
سلام زینال بندری هستم یک معتاد این روزها بیماری من به شکل مرموزی فکروذهن من را تحت الشعاع خود قرارداده است به من میگویید چند روز مصرف کن بعد میزاری کنار دیگه مثل قبل خراب نمیشوی وهمش میخاد کاری کنه سرم نتونم جلو کسی بلند کنم ... Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، elnaz_12 ، ناظر۴ ، ناظر14
علائم بیماری من قابل برگشت است وازراههاوشکلهای مختلفی بروز میکند.
گاهآناشناخته است که هیچ رابطه ای با موادمخدر ندارد.
خلا بزرگی در درونم ایجادمیکند وازدردومشکلات ناشی ازآن دور نیستم. NA
راهی بی پایان است. رنجش وکینه وبی تفاوتی به جلسات که به خودمیگویم همه چیز رایادگرفته ام وازهمه بهترم.
خودمحوری شدید دارم.
اشتباهات دیگران را می‌بینم اماازخود غافلم لازم است امروز به خاطر بیماری اعتیاد جلسه بروم تا بخاطر مواد مخدر.
پاسخ
 سپاس شده توسط elnaz_12 ، حـمـیـد ، ناظر۴ ، ناظر14
با درود فراوان 
نا امیدی. ترس از قضاوت . بی ایمانی . انکار . 
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر6 ، حـمـیـد ، ناظر۴ ، ناظر14
بله اخیرا به واسطه نواقص اخلاقی وبیماریم نسبت به گذشته خود وعقب افتادگی اقتصادی زندگیم.خیلی خیلی حساس شدم و بصورت افراطی وبی ملاحظه شده ام و تا حدودی بهبودیم تحت تاثیر این مشکلات قرار گرفته
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر۴ ، ناظر14
ب ظاهر زندگی کردن و تظاهر ب شادزیستن اما در واقعیت احساس پوچی زندگی و عدم خوشحالی واقعی نسبت ب موفقیت های کوچک و بزرگ
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza1444 ، ناظر10 ، حـمـیـد ، ناظر۴ ، ناظر14
تازگیهابیماری من بصورت سکوت ورفتن توگزشته ورنجش بروزکرده ناارومم ازجمع گریزان میل بتنهایی ورویابافی گاهی دنبال مقصرم گاهی غمگینم گاهی چشم چرونم سعی درنقشه کشی دارم گاهی بازبونم دیگرانوازارمیدم بروزبیماری من مربوط ب افکارووسوسه هاوچرخه اجبارونهایتا چرخه بی پایان خودمحوری وزواله
پاسخ
 سپاس شده توسط Darush sistan ، حـمـیـد ، ناظر10 ، ناظر۴ ، ناظر14
درود.بعضا در این مدت زمان پاکی داشتن یک کلید منزل ویا نبود خانواده در کنارم منجر به افکار وسوسه ساز و معتادگونه
سراغم میاید که این افکار منجر به وسوسه هاای پاتوق کردن و یا میل به مصرف و یا جنس مخالف میشود.
که با داشتن ابزار برنامه انرا از خودم دور میکنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر10 ، ناظر۴ ، ناظر14
درود به همراهان جان شکل وفرم یعنی دیگه امروزنمی گم حالم بده نیم چمه  چرا حس خوب ندارم   ودلیل تراش کنم میبینم علت درچی مثلن جلسه نرفتم اقرار نداشتم بجا رفتم کلوپ بازی یا توموبایل واینستا ساعتا چرخیدم وهدفمند زندگی نکردم شکل فرم بیماربصورت  تنبلی وبی تفاوت  یعنی اولویت اول کنارکذشتم اشفته شدم وقتی که   اسم گذشتم علت رامی بینم واگردوست داشته باشم ازان حال بیرون می ایم برای من بصورت دلسوز بود امروز وارد تراز دیگران شدم بدون اینکه ازمن نظر خواسته باشند خط مش به انهادادم که بعدباعث حال سنگین خود شد یابصورت فضولی ،
پاسخ
اخیرابیماری من به شکل شوخی افراطی تنبلی وطمع عودکرده 
یعنی زیادی باهمه شوخی میکنم ومیخندم شوخی ناجورنه ولی بهرحال هرچی افراطی باشه ازاردهندست زیادپرجنب وجوش نیستم خصوصاتوخونه تنبلم وتوکاروکسب طمع کارشدم بحق خودم قانع نیستم گاهی دوست ندارم بقیه پول مشتری روبدم همچین حساب میکنم سرراست باشه حسابش
پاسخ
درود

خود محوری وخود خواهی وترس از دست دادن پول --نگرانی بابت از بین رفتن اعتبار و....
پاسخ
بیماری اعتیاد بعد از قطع مصرف مواد مخدر خود را در شکل نواقص ما بروز می دهد
تنبلی ، بی تفاوتی،شهوت رانی(از نواقص خطرناک)ترس ، بدقولی و بد عهدی، بد دهنی، خشم،عصبانیت و....
پیشنهاد من استفاده از تجربیات راهنما و دوستان بهبودی برای شناخت و آگاهی بیشتر بیماری اعتیاد است.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حـمـیـد ، ناظر۴ ، ناظر14
اخیرابیماری من بشکل طمع اضافه خواهی ودوری ازجمع بروزکرده وهمچنین کم حرف وایرادگیرشده ام
پاسخ
سلام 
اخیرارابطه من با راهنمایم یخورده خجالتی شدم و در بعضی مواقع برای بیان احساساتم مشکل پیدا کردم و همین باعث شده بعضی روزها حالم بده و میدونم این شروع یک فاجعه هستش و از عوامل هشدار دهننده لغزش هست و خیلی سریع باید این احساس را با راهنمایم بیان کنم
پاسخ
امیر معتاد
بیماری من همیشه فرم و شکل خودش و عوض میکنه و هرروز آپدیت میشه 
اما خبر خوب اینه که امروز برای برنامه ای وجود داره
کسی وجود داره که باعث میشن من دیگه قربانی نباشم،مادامی که برنامه رو کار میکنم برنامه برام کار میکنه،بیماری من اینروزا سعی داره که از طریق کنترل و تغییر عوامل خارجی به من غلبه کنه
خدارو شکر من ابزاری در دست دارم که با تقسیم کردنش با دیگران قویتر هم میشه واین شناسه منحصر به فرد نیروی برتر منه
امروز به این درک رسیدم که بیماری همیشه خودش و با یه چهره موجه به من نشون میده تا فریبش و بخورم
اون هیچوقت نمیگه که:
امیر رالی اومدم که بیچارت کنم،وابسته ات کنم واگه بهم بهابدی تا لغزش و مصرف مواد ببرمت،بلکه از طریق ذهن بیمارم میاد و میگه من هدیه بهبودی تم،من اومدم کاملت کنم،تو حق داری این کاروبکنی و خودم کمکت میکنم همه موانع و کنار بزنی تا به این وسوسه عمل کنی،
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد ، ناظر۴ ، ناظر14
باسلام اخیرا بیماری من از طریق دست کم گرفتن بیماری،ترس از امنیت مالی،قضاوت کردن دیگران،قطع ارتباط با دیگران،ضایع کردن حق دیگران،وسوسه سکس بادیگری،ترس ازشکست،تنبلی،ناامیدی،عدم ارتباط مستمر باراهنما،بیان نکردن احساسات واقعی،تراز نگرفتن فعال است
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد ، حبیب ۶۶۶ ، ناظر14
تازگیها رفتاررنجش نشون میدم پرخاشگری میکنم وکم محلی بخاطرفراموشی شدیدی ک دچارش شدم بدقولی میکنم گاهی دروغ میگم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، ناظر۴ ، ناظر14 ، حـمـیـد
به شکل کنترل دیگران "مقایسه"قضاوت"رنجش "ترس"ناصادقی " یاس "ناامیدی" توجیح کردن و بعضی از کارهایی که در آنها لذت بوده را انجام داده ام و به این اشکال بیماریم خود را نشان داده و بروزکرده است.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۴ ، ناظر9 ، ناظر۱۶ ، حـمـیـد
با سلام
در چند روز گذشته بیماری من به شکل مصرف نواقص فعال شد مثل خودمحوری ناصادقی خودخواهی و اینکه امروز بیماری من نمی گذاشت خدمت کنم و از درون به من میگفت تا همینجا بسه بیشتر از این خسارته و من بر خلاف بیماریم عمل کردم امروزه بیماری من به شکل وسوسه های غیر معقول بروز میکند.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۴ ، ناظر۱۶ ، حـمـیـد
بیماری اعتیاد من هرروز به شکل و فرم خاصی بروز پیدا می‌کند امروز از راه انتظار و توقع فعالیت می‌کرد که فلان جا کاری را انجام دادی الان که نیاز داری ی تماس هم با تو نمیگیرن که این نشان دهنده فعال شدن نقص غرور و خودپسندی من است
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۱۶ ، ناظر9 ، ناظر۸ ، ناظر۴ ، حـمـیـد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان