امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کار این کمیته چیست؟ چالش ها و ظرفیت های این کمیته چه چیزهایی میتوانند باشند؟
پاسخ
 سپاس شده توسط محمدمهدی ۱۲ ، A.Nasihat
سلام من تجربه خوبی برای خدمت در این کمیته دارم وقتی که یک معتاد رو به جلسه راهنمایی می کنی حال قشنگی داره
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، محمدمهدی ۱۲ ، A.Nasihat
سلام

کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی 

این کمیته جهت برقراری وحفظ ارتباط با آحاد جامعه و هماهنگی های لازم جهت همکاری انجمن با سازمان ها و مجامع مختلف تشکیل شده است. تشریح برنامه ۱۲ قدم و ارائه اطلاعات جامعی از نحوه فعالیت های انجمن به مسئولان کشور، سازمان ها، نهادها، ارگان ها، موسسات و سایر اقشار جامعه جهت آشنایی بیشتر به منظور رساندن پیام انجمن به معتادان و معرفی آنها به جلسات انجمن معتادان گمنام از فعالیت های این کمیته است.
برگزاری جلسات معارفه ، غرفه ها و نمایشگاه ها در مناسبت های مرتبط با اعتیاد، ارتباط با رسانه های داخلی و پاسخگویی به پرسش های جامعه از جمله دیگر فعالیت های این کمیته است. لازم به ذکر است هیچ فردی اعم از اعضای داخل و خارج از انجمن نماینده معتادان گمنام نمی باشد تمام کارها به صورت گروهی انجام می شود و اعضای انجمن به طور شفاف و فردی در رسانه ها ظاهر نمی شوند و همکاری با رسانه ها به صورتی می باشد که فقط انجمن معرفی شده و گمنامی شخصی اعضا، حفظ شود.
پاسخ
 سپاس شده توسط A.Nasihat
سلام من عباس معتاد
من یک دوره بعنوان خدمتگزار کمیته وب سایت و آدرس جلسات ناحیه خدمت داشتم وظیفه این کمیته رساندن یک معتاد به نزدیکترین جلسه قبل از دستیابی به مواد و ساقی میباشد و در کنار این وظیفه اصلی کار به روز رسانی آدرس جلسات در وبسایت انجمن معتادان گمنام و آموزش این وبسایت به سایر معتادان و اعضا انجمن میباشد که ما با برگزاری کارگاه در دل گروهها و ساختار این کار را به خوبی انجام دادیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط A.Nasihat ، ناظر۴

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان