امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کار این کمیته چیست؟ چالش ها و ظرفیت های این کمیته چه چیزهایی میتوانند باشند؟
پاسخ
 سپاس شده توسط محمدمهدی ۱۲ ، A.Nasihat ، ناظر14 ، حـمـیـد
سلام من تجربه خوبی برای خدمت در این کمیته دارم وقتی که یک معتاد رو به جلسه راهنمایی می کنی حال قشنگی داره
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، محمدمهدی ۱۲ ، A.Nasihat ، ناظر14 ، حـمـیـد
سلام

کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی 

این کمیته جهت برقراری وحفظ ارتباط با آحاد جامعه و هماهنگی های لازم جهت همکاری انجمن با سازمان ها و مجامع مختلف تشکیل شده است. تشریح برنامه ۱۲ قدم و ارائه اطلاعات جامعی از نحوه فعالیت های انجمن به مسئولان کشور، سازمان ها، نهادها، ارگان ها، موسسات و سایر اقشار جامعه جهت آشنایی بیشتر به منظور رساندن پیام انجمن به معتادان و معرفی آنها به جلسات انجمن معتادان گمنام از فعالیت های این کمیته است.
برگزاری جلسات معارفه ، غرفه ها و نمایشگاه ها در مناسبت های مرتبط با اعتیاد، ارتباط با رسانه های داخلی و پاسخگویی به پرسش های جامعه از جمله دیگر فعالیت های این کمیته است. لازم به ذکر است هیچ فردی اعم از اعضای داخل و خارج از انجمن نماینده معتادان گمنام نمی باشد تمام کارها به صورت گروهی انجام می شود و اعضای انجمن به طور شفاف و فردی در رسانه ها ظاهر نمی شوند و همکاری با رسانه ها به صورتی می باشد که فقط انجمن معرفی شده و گمنامی شخصی اعضا، حفظ شود.
پاسخ
 سپاس شده توسط A.Nasihat ، ناظر20 ، ناظر14 ، حـمـیـد
سلام من عباس معتاد
من یک دوره بعنوان خدمتگزار کمیته وب سایت و آدرس جلسات ناحیه خدمت داشتم وظیفه این کمیته رساندن یک معتاد به نزدیکترین جلسه قبل از دستیابی به مواد و ساقی میباشد و در کنار این وظیفه اصلی کار به روز رسانی آدرس جلسات در وبسایت انجمن معتادان گمنام و آموزش این وبسایت به سایر معتادان و اعضا انجمن میباشد که ما با برگزاری کارگاه در دل گروهها و ساختار این کار را به خوبی انجام دادیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط A.Nasihat ، ناظر۴ ، ناظر20 ، ناظر14 ، حـمـیـد
درود بر شما..محمدرضا هستم معتاد...کار این کمیته که خط مقدم na هست ابتدا پاسخگوی میباشد که در این راستا به گروه سرویس میدهد ابتدا به همدردان در عذاب ..گروه دوم معتادان در حال بهبود و خانواده ها...گروه سوم مسولین و اقشار مختلف جامع و حرفه ای ها..و مرحله بعدی گرفتن تغییر ساعت ها از نمایندها و علل بدها و درج ان دفترچه ادرس جلسات درمناطقی که هنور دفترچه ادرس جلسات چاپ میکنند و ثبت بروز و بروز رسانی سایت انجمن ...
پاسخ
 سپاس شده توسط Darush sistan ، ناظر20 ، ناظر14 ، ناظر۱۶ ، ناظر۳ ، ناظر9 ، حـمـیـد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان