امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 8 : از چه راه های نداشتن سلامت عقل به من می گوید که چیزی خارج از خودم می تواند م
وقتی که از درون خالی هستم و احساس خلاء می کنم و احساس رضایت درونی از خود ندارم  در این مواقع عدم سلامت عقل من می گوید که به اینها نیاز دارم و این موارد مشکلات تو را حل می کند
موارد
:روابط عاطفی و احساسی مواد مخدر و سیگار دختر بازی زن و شهوت رانی همجنس بازی مشروب خوردن قمار وابستگی شهرت و تائید و قدرت مسخره کردن و دست انداختن دیگران غذا خوردن خدمات افراطی و غرق شدن در برنامه فرار کردن از زندگی بعضی مواقع ماسک مذهبی لباس و مد گرائی تفریح و گردش افراطی انتقام گرفتن تصورات باطل و بازیهای فکری سرعت و جنون در ان استفاده افراطی از قرص های مجوز دار - ..........................
پیام سوال :در این مواقع بیماری ذهن من را متوجه بیرون می کند و با تمام قدرت از من می خواهد که این خلاء درونی را با چیز بیرونی پر کنم و البته باید بدانم که در این مواقع من در دیوانگی کامل هستم و نباید به ان گوش دهم و تصمیم بگیرم چون من در ان لحظه از درون خراب هستم و باید دنبال چاره برای اراده ام بگردم 
پاسخ
 سپاس شده توسط admin.a ، Saghar d ، حـمـیـد ، b.d ، ssaeedg

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 8 : از چه راه های نداشتن سلامت عقل به من می گوید که چیزی خارج از خودم می تواند م - توسط shapor z - ۱۳۹۸/۱۱/۲، ۰۶:۱۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان