امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 8 : از چه راه های نداشتن سلامت عقل به من می گوید که چیزی خارج از خودم می تواند م
باسلام۰۰۰تفکر اینکه یک چیزی بیرون از ما مراکامل میکند همین طرز فکر مشکل دارد
به همین خاطر نیاز به یک بینش جدید وجود دارد

ینی اینکه: اگر همه دنیارو هم درون من بریزند باز هم احساس جای خالی را من میکنم

هیچ چیزی نمیتونه از بیرون به من اضافه بشه ومن راتکمیل کنه واحساس خلا من کم بشه واز درون کامل بشم

( چیزی که از درون من سرچشمه میگیره ودرون من هست از کل دنیا بزرگتره کل دنیا میتونه توی اون بگنجه )

حالا هر اسمی که داره فرق نمیکنه

ما همیشه احساس میکنیم چیزی را گم کرده اییم ولی نمیدانیم چیست!!!

بعلت نادانی ونااگاهی نیازمندی ونگرانی۰بیماری از ما سو استفاده میکند و به ما ادرس عوضی میدهد۰

ما به تجربه اموخته اییم که بعضی از چیزها نوعی احساس خوشنودی برای ما بوجود میآورد نوعی لذت زود گذر

از این طرز تفکر من معتاد ممکن است مرا به امتحان استفاده از : رابطه جنسی۰۰غذا۰۰تنبلی۰۰خواب۰۰سیگار۰۰ووو

برای این عطش مبهم معنوی بکشاند۰

این چیزها ممکن است بصورت مقطعی وتا حدی موجب خوشنودی من بشود ولی برای مشکل اصلی من ینی نیازهای معنوی بر آورده نمیشود وکاری از آنها ساخته نیست

واحساس رضایت خاطر به سرعت از بین میرودوبجای آن احساس حسرت می آید۰احساس پوچی۰عدم امنیت وقدرت وموجب بی ثباتی ونداشتن هویت شخصیتی ثابت وعدم تعادل در زندگی میشود که میبایست از درون پر شود

واقعیات ومساعل زندگی مساعلی هستند که هر گاه بخواهیم با چیزی خارج از خود با آن به تعادل برسیم در خطر لغزش قرار گرفته اییم۰۰

شناخت عدم سلامت عقل زمانی است که ما به نوعی در درون احساس کامل بودن میکنیم آن زمان باید بفهمیم که دیوانه اییم۰۰
جایی که من احساس کامل بودن میکنم توجه من نسبت به چیزهای بیرونی زیاد میشود که در راس آنها :
سکس۰قدرت۰خواب زیاد۰ریاست طلبی۰چای۰سیگار۰پورخوری۰۰۰۰۰۰۰میباشد
با اینها میخواهیم حال خود را خوب کنیم
به خاطر انحراف فکری معتاد گونه تمامی عوامل خارجی بیماری زا و مشکل زا را برعکس به نفع خودمان مینامیم بعد روی ان عمل میکنیم بعد سلسله مراحل بحران زا بعد رنجش۰ترس۰عصبانیت۰ آزار واذیت دیگران به خاطر عمل کرد خراب ما و در نهایت تشدید ترس در ما میشود
به جای انکه اب در اتش بیماری بریزیم اتش ان را زیاد میکنیم

قدرت معتاد شدن در ما خیلی زیاد است ما مستعد بیماری هسیم
که در زمان بهبودی به خاطر نواقص گردن کلفتی مثل سکس وتنبلی ووو ۰۰۰ معتاد میشویم
اعتیاد به خدمت افراطی۰تایید شدن ومشهور شدن۰دقیقا خلاف اصول قدمها وسنت هاست
چیزهایی که تا دیروز حال وحوصله اش را نداشتیم چیزهایی که ما را گول میزند واسیر میکند همین حال خوب مقطعی است ولحضات خوش مصرف است
ما اسیر حال خوب میشویم وتن در میدهیم و بعد یک دریا مصیبت پشت آن خابیده ما تو این چیز ها مشکل داریم۰
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، admin.a ، بَرمک ، sts171717

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 8 : از چه راه های نداشتن سلامت عقل به من می گوید که چیزی خارج از خودم می تواند م - توسط آزاد۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۵، ۰۷:۵۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان