امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 12 : ایا موانعی برسر راه من وجود دارد که باور کردن را برایم مشکل می سازد : انها

چون روند ایمان آوری و به باور رسیدن یک فرایند است که یک شبه بوجود نمی آید و با گذشت زمان و اجرای اصول و دوری شدن از الگو های گذشته و جایگزین کردن تدریجی باور های جدید حاصل خواهد شد اما موانعی که بر سر راه این باور هستند ، مهمترین آنها 1) نداشتن صبر و حوصله در اجرای اصول و در برنامه ماندن  2) بی تفاوتی و بی حوصلگی نسبت به اصول روحانی برنامه و نداشتن نظم در آنها 3) ترس داشتن از اعتماد به نیروی برتر با ادامه خود محوری های گذشته و با کله خود راه رفتن چون من قبل از بهبودی اصلا" به هیچ کس اعتماد نداشتم اکنون چگونه به خدای ندیده اعتماد کنم و این از افکار من است که  به من دروغ میگوید چون چیزی در درون ما فعال است که خواهان شکست ماست که همیشه از طریق افکار بروز می کند 4) عدم داشتن ایمان و اعتماد قوی ,  وعدم اجرای کامل قدم سوم یعنی سپردن انتخابی و نسپردن خیلی از چیزهای دیگر بطوریکه خدا تا اینجا فقط می تواند به من کمک کند که پاک بمانم و کارهای بزرگتر نمی تواند برایم انجام دهد 5) داشتن اراده شخصی و نداشتن مشورت در کارها 
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حـمـیـد ، mehdi9666 ، آریا داریوش

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 12 : ایا موانعی برسر راه من وجود دارد که باور کردن را برایم مشکل می سازد : انها - توسط alireza1444 - ۱۴۰۱/۴/۲۱، ۱۰:۲۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان