امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 12 : ایا موانعی برسر راه من وجود دارد که باور کردن را برایم مشکل می سازد : انها
سوال 11  ـ آیا موانعی برسر راه من وجود دارد که باور کردن را برایم مشکل می سازد ؟ آنها چه هستند ؟
بزرگترین مانع خودم هستم در واقع می‌توان گفت تنها مانع.
 من سال‌ها با باورها و اعتقادات پوچ و کهنه و غلط زندگی کرده‌ام.
لجبازی‌های کودکانه و اینکه همیشه فکر کرده‌ام باورها ، نظرات و راه کارهایم چه برای خودم چه برای دیگران بهترین هستند.
ناصادقی‌هایم با خودم ، انجام کارهای زیرزیرکی و یواشکی ، انگار می‌خواهم دنیا را دور بزنم دریغ از اینکه خودم را دور می‌زنم خودخواهی‌ها و خودمحوری‌هایم اینکه همیشه خودم را مهمتر از هر چیز دیده‌ام و دیگران را به هیچ وجه در نظر نگرفته‌ام ، برای رسیدن به مقصود از هر مسیری چه غلط چه درست به راحتی روی ارزش‌هایم پا گذاشته و  عبور کرده‌ام.
باورها و اعتقادات گذشته من سد بزرگی برای داشتن یک زندگی درست بوده است.همیشه ترسیده‌ام یکسری رفتارها را کنار بگذارم و نتوانم زندگیم را ادامه بدهم. چون سالها با آنها زندگی کرده‌ام .
در آخر باید باورها و اعتقادات پوچ گذشته را کنار گذاشته پا روی ترسهایم بگذارم و در این مسیر یعنی اصول انجمن حرکت کرده و با عملکرد به آنها و مشورت ، باورهای جدیدی برای خودم ساخته و طبق آنها حرکت کنم.

HH
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، آریا داریوش

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 12 : ایا موانعی برسر راه من وجود دارد که باور کردن را برایم مشکل می سازد : انها - توسط hosseinheydari84 - ۱۴۰۲/۵/۳، ۰۳:۱۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان