امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 23 : نیروی برتر من چه مشخصه های ندارد : ؟
[ نیروی برتر من مهم نیست که کیست و چیست اما بطور قطع کسی است که این مشخصه ها را نداشته باشد ]
-         خشمگین نباشد           - ناامید نباشد                -  کنترل کننده نباشد    - مخوف نباشد
-     متکبر نباشد                 - قهرو نباشد     -   وسواسی نباشد  -  جهنم نداشته باشد                              
-         ترسو   //                               -  خسیس نباشد       -  هوس ران نباشد
-         بی وفا  //                               - کینه جو نباشد       -   بدبین نباشه
-         جبار و زورگو نباشد                   - نامنظم نباشد        -   منت گذار نباشه
-         جنگ طلب نباشد                        - ظالم نباشد                -   بیرحم نباشه
-         کیفر دهنده نباشد                        - خود رای نباشد           -   بد اخلاق نباشد
-         متوقع نباشد                             -  خودمحور نباشد         -   مردد نباشد
-         سرزنش کننده نباشد                    - انتقامجو نباشد            -   بی شرف نباشد
-         مقایسه کننده نباشد                      -  تنبیح گر نباشد          -  خشک وعبوس نباشد           
-         ضعیف نباشد                           -  سخت گیر نباشد         -  خشن نباشد
-         تنبل نباشد نامهربان نباشد             -  دگم و بسته نباشد        -  نادان نباشد
-         حق ناشناس نباشد                      -   عجول نباشد            -  افراطی نباشد
-         حسود نباشد                             -  بی انصاف نباشد       -  تفریطی نباشد
-         بخیل نباشد                              -  ترسناک نباشد          - نا متعادل نباشد
این لیست باید همیشه باز باشد ممکن است در روند بهبودی ما به مرتبه و یا ارتقائی برسیم که بخواهیم چیزهای را به این لیست اضافه کنیم یا اینکه برعکس مشخصه ایی را پاک کنیم .
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 23 : نیروی برتر من چه مشخصه های ندارد : ؟ - توسط sepher1877 - ۱۳۹۹/۵/۳، ۰۶:۱۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان