امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 34: چرا داشتن یک فکر بسته برای بهبودی من ضرر دارد ؟
فکر بسته با محدودیتی که توسط تعصب و لجاجت در شعور و احساسات من ایجاد میکنه فرصت یادگیری رو ازم می گیره و اجازه نمیده ایده های نو جایگزین عقاید پوسیده بشه.

من با فکر بسته در حال کنترل و قضاوت هستم و هرگز نمیتونم واقعیت خودم و بیماری مو بپذیرم و اقرار به عجز کنم.

من با فکر بسته استاد تحریف عقاید و منکر حقیقت هستم.

فکر بسته من بهم گفت لازم نیست همه ی اتفاقات گذشته رو به راهنما بازگو کنی و همین فکر بسته در قدم هشت و نه حق به جانب شد و به من اجازه نداد تا فهرست تمام کسانیکه بهشون صدمه زده بودم رو تهیه کنم.

همین فکر بسته من باعث شد تا قدم دوازدهم رو پشت گوش بندازم و فراموش کنم از کجا اومدم و رسالتم چیه.

همین فکر بسته به من گفت مصرف یک چهارم قرص مورد نداره.

همین فکر بسته باعث شد تا در جلسات اداری سعی بر تحمیل عقاید شخصیم بکنم و در خدماتم حکومت کنم.

من با فکر بسته ارتباطمو با دوستان بهبودی قطع کردم و در جلسات شرکت نمی کردم و هروقت شرکت می کردم فقط در مورد قدمها حرف می زدم.

یک فکر بسته در بهبودی من باعث شد تا مصرف قرص از حالت کنترل در بیاد و به اجبار تبدیل شه.

با فکر بسته چه خسارات سنگینی وارد کردم که وقتی فکرشو میکنم باور نمیکنم کار من بوده.
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 34: چرا داشتن یک فکر بسته برای بهبودی من ضرر دارد ؟ - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۵/۲، ۰۸:۳۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان