امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 35 : امروز در زندگی چگونه از خود روشن بینی نشان می دهم ؟
نیاز به کمک گرفتن از یک نیروی برتر را در خود جا انداخته ام –روی فکر بسته ام خط کشیده ام و مشورت می کنم – در کارها و تصمیمات عجله نمی کنم – مسائل مالی را در نظر می گیرم – از تجربه گذشته ام استفاده می کنم – به عقاید دیگران احترام می گذارم – به عواقب کارم فکر می کنم و با طرح و برنامه ونقشه انجام می دهم – اقرار دائم به اشتباهات و تراز نامه گرفتن به کمک راهنما منافع دیگران را می بینم – به فکر خودم اعتماد نمی کنم و باورها و عقاید جدید را می پذیرم – کوته بین نیستم و اینده نگری می کنم - * مرتب به جلسات می روم – با راهنما در ارتباط هستم و تجربیات دسته اول از او دریافت می کنم – دعا می کنم و قدم ها را کار می کنم - *به دیگران اجازه می دهم تجربیات ارزشمند خود را در اختیار من قرار دهند – اعتقاد دارم یک نیروی برتر به من کمک می کند تا بهبود پیدا کنم –تا حد خیلی زیادی اموزش پذیر شده ام
پیام سوال : مهمترین قسمت روشن بینی در قدم دوم درک این مسئله است که من به تنهای نمی توانم بهبود پیدا کنم – و به کمک احتیاج دارم و ایمان دارم که این برنامه و نیروی برتر این کار را برایم انجام می دهد و مهم نیست که درک و تصویر کاملی از ان داشته باشیم فقط کافی است در زندگی از خود روشن بینی نشان بدهیم و باور کنیم کمک او به ما ممکن است
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 35 : امروز در زندگی چگونه از خود روشن بینی نشان می دهم ؟ - توسط shapor z - ۱۳۹۸/۱۱/۲، ۰۵:۵۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان