امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 38 : ایا کاری هست که من در گذشته به انجام ان تمایل نداشتم اما اکنون این تمایل را
(۱۳۹۸/۱۰/۲۴، ۱۰:۳۳ عصر)admin.a نوشته است: سوال 38 : ایا کاری هست که من در گذشته به انجام ان تمایل نداشتم اما اکنون این تمایل را پیدا کرده ام ؟ ان کار چیست ؟
سلام خدمت همدردانم در گذشته حتی دوران مصرف من میل به انجام خیلی کارها راداشتم مثل درست زندگی کردن ،هدفمند زندگی کردن ،برنامه ریزی داشتن ،ارتباطات صحیح و سالم ،مصرف نکردن مواد و....گاهی در رویا و خیالم تصور میکردم همه این اتفاقات خوب برام افتاده ولی نامیدی ،عدم اعتماد بنفس،نداشتن ایمان و اگاهی نسبت به خداوند ،ناتوانی و عجز خودم و عدم شناخت خودم  باعث میشد که من هیچ وقت تمایلم را عملی نکنم  و لی با اشنا شدن با برنامه و شناخت خودم و بیماری و داشتن ابزار های برنامه توانستم علاوه بر تمایل به انجام کارهایی که زمانی فقط در خیال و رویایم بود عملکرد انها را در زندگی داشته باشم و با تکیه به نیروی برترم امید دارم که میتوانم هر انچه را که لازمه بهبودی ام است رو در زندگی بدون ترس داشته باشم و انجام دهم ..گاهی ترسها و نیازها مانع میشوند که با شناسایی و اگاهی و داشتن حایگزین سالم تمایل به تسلیم انها هم در درونمون شکل میگیره   :heart:
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 38 : ایا کاری هست که من در گذشته به انجام ان تمایل نداشتم اما اکنون این تمایل را - توسط مرجان - ۱۳۹۹/۹/۳، ۰۶:۳۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان