امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 54 : آيا در تماس دائم با واقعيت بيماريم بوده ام، بدون در نظر گرفتن اينكه، چه مدت
با سلام....
گاهی این تَوَهُم که مدتی است پاکم یا با قدمها آشنا هستم باعث میشود به خودم و رفتار و اعمالم توجه نداشته باشم و فکر کنم کارم درست است اما اعتیاد بیماری مرموز و پیشرونده است.
مثلا در خدمت ناآگاهانه دجار حکومت گری میشوم در خانواده مراقب صحبتهام نیستم در جامعه اخلاق مدار و قانونمند نیستم در حالیکه فکر میکنم هستم.
در تماس با واقعیت بیماریم یعنی دیدن رفتارهای بیمارگونه و تاثیر آنها روی زندگی خودم و دیگران.
من به تنهایی قابلیت دیدن و کنترل ابعاد مختلف بیماریم را ندارم و باید روزانه به عجز و ناتوانیم اقرار کنم و با راهنما صحبت کنم.
در تماس با واقعیت بیماریم بودن یعنی چک کنم ببینم چرا یکنفر رو رد میکنم یا چرا یکنفر رو تایید میکنم چرا از فلانی خوشم نمی آید.اصل روحانی صداقت به من میگوید یه سری به خودم بزنم ببینم چرا قدم کار میکنم؟چرا به جلسه میروم؟
پاسخ
 سپاس شده توسط hesam.jv60 ، ناظر9 ، حـمـیـد ، عبدالرحیم_بوشهر ، mehdi9666 ، ناظر14

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 54 : آيا در تماس دائم با واقعيت بيماريم بوده ام، بدون در نظر گرفتن اينكه، چه مدت - توسط بَرمک - ۱۳۹۹/۶/۲، ۰۸:۴۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان