امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه ارائه تجربه و ارسال پاسخ ؟
با سلام و تشکر از علاقه شما نسبت به تالار گفتگوی انجمن معتادان گمنام شورای منطقه ایران .

پس از مراحل ثبت نام و تایید نام کاربری شما در تالار ، برای قرار دادن تجربیات خود ، روی مطالب و یا سوالات بارگذاری شده کلیک کنید ، پس از باز نمودن قسمت مورد نظر ، زیر آخرین ارسال نمایش داده شده (پاسخ سریع ) کادری مستطیل شکل وجود دارد . تجربه خود را در کادر مربوطه تایپ نمائید و در انتها روی ارسال کلیک کنید .

در قسمت ارسال تجربه ، راجب سوال مورد نظر ، فقط تجربه خود را بنویسید . 

به همین راحتی می توانید تجربیات ارزنده خود را در اختیار سایر اعضای عزیز انجمن قرار دهید ، و یا از تجربیات آنها استفاده نمائید .
پاسخ
 سپاس شده توسط ابی ن ، حـمـیـد ، sepher1877 ، admin ، ناظر5 ، ناظر11 ، Mahdi83 ، ebrahim9k ، ssaeedg ، ناظر6 ، A.Nasihat
سلام و درود به تمامی همدردان عزیزم...لطفا از تشکیل گروه های مجازی خودداری کرده و تالار گفتمان را حمایت کنید. منافع مشترک یعنی ترجیح منافع انجمن به منافع شخصی. ایمان دارم که این برهه ی حساس هم با صبر و اتکا به خداوند به سلامت به پایان میرسه. ل
پاسخ
سلام ببخشید
ساعت و روز جلسات را چطور بدانم
پاسخ
به امید هر چه سریع تر باز شدن جلسات
پاسخ
(۱۳۹۹/۱/۲۳، ۰۸:۱۹ عصر)jahad نوشته است: سلام ببخشید
سلام، می توانید به شماره های ماندگار آدرس جلسات شهر خود تماس بگیرید تا از برگزار شدن جلسات محدوده خود مطلع شوید.
پاسخ

سلام دوست گل من....لطفن جواد جان در هر جای که هستید از قسمت سایت ادرس جلسات شماره استان مربوط  را برداشت و تماس بگیرد ...یا وارد اپکیشن ادرس جلسات شده و با نرم افزار نشان نزدیکترین جلسه به خودتان دا پیدا کنید

سلام دوست گل من....لطفن جواد جان در هر جای که هستید از قسمت سایت ادرس جلسات شماره استان مربوط  را برداشت و تماس بگیرد ...یا وارد اپکیشن ادرس جلسات شده و با نرم افزار نشان نزدیکترین جلسه به خودتان دا پیدا کنید

(۱۳۹۹/۳/۱۴، ۰۷:۵۷ صبح)ناظر4 نوشته است: به امید هر چه سریع تر باز شدن جلسات
سلام دوست من بیشتر جلسات فعلن باز انشالله که اونای که مورد داشت مکانشون هر چه سریعتر استارت بخورن و به زنجیره مستحکمون برگردن و برای همیشه تمام جلسات باز بمونند
پاسخ
سلام.
داشتن ایمیل برای ثبت نام و وارد کردن اطلاعات و نیز انتخاب یک نام کاربری مناسب.پس از تایید تالار برای ورود شما میتوانید در همین قسمت و یا قسمت پاسخ جدید تجربه خود را بارگذاری کنید.در بالا همین کادر نوار ابزار برای مسائل و تنوع تایپ موجود است که می توانید استفاده کنید.بعد قسمت ارسال پاسخ
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان