امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 34 : آیا در بهبودی خود بر علیه خود می جنگم ، فکر می کنم چه اتفاقی بیفتد اگر تما
زمانی که میجنگم یعنی دربهبودی نیستم...بله معمولا برعلیه تغییرکردن میجنگم.زمانیکه نمیخوام تغییرکنم ومیخوام ازابزاروافکارگذشته استفاده کنم نمیخوام بپذیرم نمیخوام تسلیم باشم واززیرچترعجزم خارج میشم زمانیکه نمیخوام بامشکلاتم رودرروبشم ونتیجه کارهاموبپذیرم جاهایی که برعلیه اصول ومخالف اون حرکت میکنم وقتی بدنبال چراهامیرم وکنترل وقضاوت وسرزنش میکنم وقتی که به وظایفم عمل نمیکنم وباخودخواهی وخودمحوری زندگی میکنم وقتی بیکاروبی پول میشم وباری به هرجهت زندگی میکنم زمانیکه دچارخشم شهوت حسادت غیبت طمع وتنبلی میشم جاهایی که بدون مشورت خودم تصمیم میگیرم وخودم عمل میکنم زمانیکه نمیتونم واقعیت موجود روبپذیرم وازفروتنی خارج میشم جاهایی که اقرارمیکنم اگراینجا دربهبودی بودم بهتربود زمانیکه دست ازتوقع برداریم وبااصول زندگی کنیم بهبودی برزندگیمان مستولی شده وآرامش پیدامیکنیم حالمان بهترمیشودواعتمادهم برقرارشده وباصداقت وروشن بینی درمسیربهبودی به پیش خواهیم رفت وکمتردچار درد ووسوسه خواهیم شد:
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 34 : آیا در بهبودی خود بر علیه خود می جنگم ، فکر می کنم چه اتفاقی بیفتد اگر تما - توسط sepher1877 - ۱۳۹۸/۱۱/۱، ۰۵:۴۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان