امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 2 : آیا می ترسم که اگر این چیزها در من برطرف شوند ، به شخصی که دوست ندارم تبدیل
_اگرنواقصم برطرف شوند، به آرامش بیشتر،ماسک زدن کمتر،به اصول نزدیکتر،ازبیماری ومرض دورترورضایتم ازبرنامه بیشترخواهدشد.بیشتراوقات بدلیل بسته شدن دریچه افکاروضعف ایمان وسست شدن باورهایمان وذهنیت معتادگونه سخت است که ازبعضی از رفتارهاکه جزئی ازخصلت وشخصیت من شده وبه آنهاوابستگی پیداکرده ام جداشوم واین برایم ترس آوراست که کارهای گذشته راکناربگذارم ودیگردیده نشوم اما مطمئنأبدون تغییرنمیتوان زندگی خوبی داشت من اگرشخصیتم تغییرنکندوروی خودم کارنکنم محکوم به فنامیشوم.یکی ازاصولی که من بایدازآن استفاده کنم اصل روحانی تسلیم میباشد وایمان داشته باشم که اگراین چیزهادرمن برطرف شوند زندگی وشخصیت زیبایی پیداخواهم کرد.من جاهایی دچارترس میشوم که ازشخصیت بدون نواقص و جدیدمن سوءاستفاده کنند ازبی کفایتی وعدم مدیریت خودم میترسم من اگرمحکم وثابت قدم نباشم ترس به سراغم میاید.
گاهی براثردردکشیدن آگاه میشویم وگاهی براثرآگاه شدن درد میکشیم چون تعادل نداریم اماتغییرکردن دردندارد بلکه مقاومت کردن دربرابربهبودی وتغییرکردن است که درد دارد.
جهان هستی جهان تغییراست وخداوندهم تغییر رادوست دارد.?
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، ناظر9 ، ناظر2 ، حـمـیـد

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 2 : آیا می ترسم که اگر این چیزها در من برطرف شوند ، به شخصی که دوست ندارم تبدیل - توسط Mohsen49 - ۱۴۰۰/۱۱/۲۵، ۰۹:۵۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان