امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 16 : امروز من چگونه تعهد خود به بهبودی را نشان می دهم ؟
اصول روحانی

سوال 16 :  امروز من چگونه تعهد خود به بهبودی را نشان می دهم ؟ 
پاسخ
بهبودی امروز برای من یک اولویت است و برای زنده ماندن نیاز دارم تا در مسیر بهبودی قدم بردارم و همیشه ان را بعنوان یک مسئولیت و الویت حفظ کنم من امروز نسبت به این مسئولیت متعهد هستم اقدامات من در بهبودی نشان دهنده میزان تعهد من است مادامی که بیماری خود را بپذیرم و برای رهائی از ان رهنمودهای برنامه را به اجرا می گذارم نسبت به بهبودیم متعهد هستم فراتر از اگاهی که امروز نسبت به نواقص اخلاقی و چگونگی بیماریم پیدا کرده ام و سعی و تلاشی که برای بکار نگرفتن این نواقص می کنم نیاز به انجام کارهائی دارم که جزءارکان بهبودی من است من نیاز دارم تا مدام با نیروی برتر در ارتباط باشم در زمانهای مشخص دعا کنم و سعی کنم در حالت سپاس گذاری باقی بمانم در ارتباط موثر با راهنما باشم و ازخطاها و اشتباهاتم تراز تهیه کنم انها را اقرار کنم و سعی در بکارگیری قدمها در زندگیم کنم در جلسات حضور مرتب داشته باشم در خدمات فعالانه شرکت کنم

انجام مسئولیتها وفعالیتهای روزمره برای من در اولویت است ایجاد روابط سالمتر و بهتر با اطرافیانم امروز جزئی از تعهد من است مراقبت از پندار افکار گفتار و رفتارم مراقبت از ارتباط با نیروی برتر شناسائی جایگاه خودم دیگران و خداوند در این دنیا و هر رفتاری که در کل به نوعی بکارگیری اصول روحانی نهفته در قدمها باشدتعهد من را نسبت به بهبودیم نشان می دهد
پاسخ
پیام سوال : من برای اینکه در مسیر بهبودی باقی بمانم نیاز به کارکرد قدم ششم دارم و من باید در قدم ششم تلاش کنم تا با تمرین مسئولیت پذیری اصل روحانی تعهد را به کار ببندم که از طریق مختلفی انجام می شود مثل:
تحت هر شرایطی به جلسات می روم
مشارکت صادقانه قدم ها را کار می کنم ارتباط با راهنما دعا کردن مشورت کردن تکرار و تمرین برای روبه رو شدن با نواقص برای دعا کردن وقت می گذارم و از نیروی برتر درخواست کمک می کنم مسئولیت رفتارم را می پذیرم برنامه ریزی می کنم و ان را پیگیری می کنم 
پاسخ
متعهد بودن یعنی تداوم وپشتکار ،
همراه بامسئولیت پذیری درقبال اعمالی
که نیاز است برای بهودیم انجام دهم ، می باشد.

یعنی بطور مستمر درجلسات شرکت
کنم وخودم را دردسترس دیگر معتادان
قراردهم وبطور روزانه ترازنامه بنویسم
وهرکدام از نواقص خود را که در زندگیم
تولید اشکال کرده رابه نیروی برتر بسپارم تا آنرابرطرف کند .
پاسخ
امروز به جلسه می روم ، مشارکت می کنم و نواقص خودم را اقرار می کنم و قدم کار می کنم تا بتوانم در فرآیند بهبودی بهتر و استوارتر گام بردارم و با راهنمایم مشورت می کنم ، تراز می گیرم و نواقص خود را شناسایی کرده و در کمرنگ کردن آنها تلاش می کنم
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، حـمـیـد ، ناظر9
سلام

بهبودی یعنی استمرار در اصول وداشتن تمایل برای بهتر اجرایی کردن اصول جدید زندگی.یکی از انها تماس با راهنما است وبرای بهبودی باید به جلسه بروم و مشارکت کنم .تماس با رهجو و شرکت در خدمات وکمک به خدمتگزاران انجمن.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر9
سوال 16 :  امروز من چگونه تعهد خود به بهبودی را نشان می دهم ؟ (قدم۶)
اصل تعهد در قدم ششم ، برای من یعنی تراز نواقص را گرفتن ، یعنی شناخت از نواقص، یعنی مراقبت از خودم در برابر نواقص، یعنی انجام مسؤلیت های قدم شش،....
و بطور کلی، تعهدهای من در تمامی قدم هاست که بهبودی را برای من حاصل میکند.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد
امروز به جلسه می روم ،،،، مشارکت می کنم و نواقص خودم را اقرار می کنم و قدم کار می کنم تا بتوانم در فرآیند بهبودی بهتر و استوارتر گام بردارم و با راهنمایم مشورت می کنم ، تراز می گیرم و نواقص خود را شناسایی کرده و در کمرنگ کردن آنها تلاش می کنم..
.تعهدمن نسبت به بهبودی شرکت مرتب درجلسات،،، مشارکت کردن ،،،،درست
کمک کردن به تازه وارد ،،،،خدمت کردن،،،،
باراهنمای خوددرارتباط وکارکردقدم،،،
انتقال قدمها وبه اجراگذاشتن قدمها
خسارت نزدن به گروه وکمک کردن درگروه
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد
سلام

- داشتن ارتباط با راهنما و کارکرد قدم ها در اولویت است-برای ادامه به جلسات میروم وسعی مینمایم که خدمتی هم داشته باشم.واز زد وبند وتبانی هم دور هستم...
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر10
تعهدبه بهبودی برای من رفتن بجلسات بطورموًثرومرتب
اقرارازخودباصداقت برای راهنما
نوشتن واقرارکردن قدم ۴و۶دعا
کردن ودرخواست کمک ازخداوند
تمرکزروی خودوزندگیم
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر10 ، یاسی
امروزمن باهدفمندزندگی کردن وفقط برای امروزبودن تعهدموببهبودی نشان میدهم تماس باراهنماجلسه رفتن ودعاوخدمت اصول ثابت برای منه ودرهرقدمی که باشم سعی میکنم توحال وهوای همون قدم ازاصول روحانیش استفاده وتکراروتمرینشون کنم تعهدومسیولیت پذیری باهم  کارمیکنندونیازمندفرمول قدرتمندفقط برای امروزهستندتعهدیعنی بکارگیری روح اصول روحانی درزندگی
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، یاسی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان