امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 39 : آيا تا بحال به خاطر اعتياد به كسي صدمه رسانده ام ؟ توضيح دهيد.
توی نشریات ما میگه که رفتارهای ما تا سرحد حیوانی نزول کرده بود و این دیگه برای همه ملموس و روشنه که هر کسی بواسطه مصرف خسارتی هم به خود و هم دیگران زده . ولی توی قدم اول من متوجه شدم که نه میزان مصرف ،نه نوع مصرف ، هیچ کدام دلیل اعتیاد من نبود بلکه اینا فقط یه خراش سطحی به زندگیم من بود چیزی که من متوجه شدم این بود که مشکل توی تفکر و دیدگاه من نسبت به مسائل و دنیای پیرامونم هست . ذهن من بعنوان معتاد دائم در حال دسیسه و توطئه بر علیه خودمه کافیه فقط از اصول فاصله بگیرم نگاه نمیکنه چه میزان تحصیلات دارم . چقدر رهجو دارم . و چند ساله که تو برنامه م و پاکم . مهم این هست مستمر برنامه ایی برای خودم داشته باشم . به توصیه های راهنمام توجه ویژه بکنم . قدم اول صحبت یکسری عادات مخرب و رفتارهای تکرارشونده ایی هست که من علی رغم اینکه میدونم ، ولی باز در عمل ناتوانم . میبایست این اصول که در بستر قدم اول تعریف شده ، مثل سایر عادات زندگی ،مث خوردن ، خوابیدن ، نفس کشیدن ، دقیقا بصورت یک غریزه بشه . برام درونی بشه تا کار کنه

توی سنت های ما میگه

تازمانی که جملات به عمل تبدیل نشوند

نطفه های عقیمی بیش نیستن
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر14

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 39 : آيا تا بحال به خاطر اعتياد به كسي صدمه رسانده ام ؟ توضيح دهيد. - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۵/۱۰، ۰۶:۳۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان