امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 28 : کدامیک از این شرایط بدون آن که من در بوجود آمدنش نقشی داشته باشم ، باعث احس
با سلام....
منظور سوال اینستکه باید ببینم کجاها بواسطه اعمال و رفتار اطرافیان بخصوص کسانیکه به ما نزدیک هستند ما خودمان را مورد قضاوت و سرزنش قرار دادیم و فکر کردیم که مسئول اعمال و رفتار دیگران بودیم ما اگر نگاه و قضاوت بیرونی را نسبت به اتفاقات ملاک قرار دهیم در ما تولید احساس خجالت میکنیم یعنی ما خیلی تاثیر پذیر هستیم نسبت به حرف دیگران.
خودکم بینی ، مقایسه ، احساس مالکیت ، شرایط فرهنگی و قومی که در آن زندگی میکنیم ، راهنمایم وقتی اشتباه میکند ، جلسه ایی که به آشوب کشیده میشود ، اشتباهات اعضای خانواده ام ، محل کارم که در آن از مردم اختلاس میکنند ، لغزش دوستانم در NA ، جدایی برادر یا خواهر یا مادر یا پدرم از همسرشان ، مشارکت زننده رهجو ، به کسی در NA رای دادم بعد اختلاس کرد ، قیافه ظاهری همسر یا فرزندانم یا خودم ، مثلا من کارگرم باجناقم کارخانه دار است و غیره
من مسئول بد وخوب دیگران نیستم دیگران خودشان انتخاب میکنند که خوب باشند یا بد من فقط باید احساساتم را شناسایی و سالم سازی کنم.
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 28 : کدامیک از این شرایط بدون آن که من در بوجود آمدنش نقشی داشته باشم ، باعث احس - توسط بَرمک - ۱۴۰۰/۴/۲۵، ۰۱:۲۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان