امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 35 : آيا هر اعتراضي را توهين تلقي ميكنم؟ اين مسئله چگونه بر روي زندگيم تاثير گذا
(۱۳۹۸/۱۰/۲۲، ۱۰:۳۲ عصر)admin.a نوشته است: سوال 35 : آيا هر اعتراضي را توهين تلقي ميكنم؟ اين مسئله چگونه بر روي زندگيم تاثير گذاشته است؟
تمام سوالات قبلی به همین علت بودم که نمیتوانستم بپذیرم وبه اعتراض تبدیل میشد.چون فکرمیکنم هرکاری که من میکنم درست است.بنابراین همین فکر,هرچیزی راکه به من میگویند اعتراض تلقی میکنم.
زمانیکه نتوانستم اجازه بدهم ,کسی به من اعتراض کند,به نادانی رسیده ام.چون اعتراض باعث رشد هرانسانی میشود وبزرگترین کمک را به من میکند.مثال ثبات عاطفی واخلاقی و......ندارد.
چون قادربه پذیرفتن احساس دیگران نیستم ,می جنگم.قبول نکردم که اعتراض قسمتی از زندگی من است.
اعتراض,سوال کردن ازمسئولیتی که خودم انجام میدهم
1تاثیروتلقی وتوهین 
2ترس ازدیگران ,ازمن,درمورد خانواده وانجمن
راهنمایی هیچ کسی را قبول نمیکنم,فکر میکنم تمام امنیت من مورد تهدید قرارگرفته است.
هراعتراضی پیام دارد.اگر دوباره درحین موقعیتی قرارگرفتم سریعا بهم نریزم.جواب کاررا سنجیدن,تمرین,درراستای انتقادپذیری و شارژ روحی,نیاز دیگران را درنظر بگیرم.
دراین صورت هراعتراضی را توهین تلقی نمیکنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط Amir abbas ، حـمـیـد ، عبدالرحیم_بوشهر ، ناظر۸

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 35 : آيا هر اعتراضي را توهين تلقي ميكنم؟ اين مسئله چگونه بر روي زندگيم تاثير گذا - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۴/۲۱، ۰۱:۲۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان