امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال37: ترس از آزارشدن یا صدمه خوردن ، چگونه بر روی دوستیها و روابط رومانتیک من اثر
با سلام
درگذشته ودرزمان مصرف رابطه های من فقط برای سواستفاده کردنم بودیا دیگران ازمن سواستفاده می کردند وچه هزینه هایی که من بابت حفظ این رابطه ها پرداخت کردم مثلا ازترس اینکه رفقایم به من برچسب خساست نزنن دردورهمی ها وتفریحات ولخرجی میکردم واکثرهزینه ها پای من بود یابرای دوست نگه داشتن یک جنس مخالف فقط خرج می کردم ازترس اینکه فامیل خودم یاخانمم برچسب خساست بززنددرمراسمات وتفریحات ولخرجی می کردم ویا ازترس اینکه نگن که ازرفاقت بادوستانش سواستفاده میکنه بهترین موقعیت های زندگی برای تشکیل خانواده را از دست دادم ومی شودگفت که بخاطر ترس از قضاوت دیگران زندگیم را ویران کردم ونتوانستم هیچ موقع در زندگیم خودواقعیم باشم وبرای دیگران زندگی کردم ولی خدارو شکربعدازپیوستن به انجمن معتادان گمنام دارم سعی می کنم باکک گرفتن از خداو راهنما واستفاده از تجربیات شما دوستان طریقه درست زندگی کردن رایاد بگیرم Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط admin1 ، حـمـیـد ، ناظر6

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال37: ترس از آزارشدن یا صدمه خوردن ، چگونه بر روی دوستیها و روابط رومانتیک من اثر - توسط kakam04 - ۱۴۰۰/۵/۲۴، ۰۸:۰۰ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان