امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال57: آیا با نیروی برتر رابطه داشته ام ؟ در طول زندگی این رابطه چگونه تغییر کرده ؟
با سلام....
هر چقدر که ما تغییر میکنیم درک ما از نیروی برتر رشد کرده و دیدگاه ما نسبت به نیروی برتر تغییر میکند و تمایل ما برای ارتباط بیشتر میشود.
من وقتی به NA وصل هستم یعنی با نیروی برتر ارتباط دارم.همین الان که در تالار دارم تجربه شخصی ام را مینویسم با نیروی برتر در ارتباطم.
یکی از چگونگی تغییرات رابطه ام با نیروی اینطوری بود که هر وقت با اراده شخصی خواستم کاری انجام بدهم به مشکل خوردم و وقتی با مشورت همان کار را انجام دادم نتیجه بهتری گرفتم اما شرطش این بود که با نیروی برتر صداقت داشتم و کمتر از اراده خودم استفاده کردم.
بله خیلی وقتها هم این ارتباط یک سویه و فقط هنگام نیاز من بوده امروزه به این نتیجه رسیدم وصل شدن شاید راحت باشد اما وصل ماندن سخت تر است.

امروز فهمیده ام رابطه ام با نیروی برتر صادقانه و از روی عشق و تمایل و ایمان من است به عنوان مثال سعی میکنم برای هر روز یک برنامه بهبودی داشته باشم مثلا امروز سعی کنم عصبانی نشوم فردا سعی کنم دروغ نگم روز بعد سعی کنم با همه مهربان باشم و برای هر روز یک برنامه بهبودی داشته باشم.
پاسخ
 سپاس شده توسط محمدمهدی ۱۲ ، moosavi307 ، Darush sistan ، حـمـیـد ، ناظر10

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال57: آیا با نیروی برتر رابطه داشته ام ؟ در طول زندگی این رابطه چگونه تغییر کرده ؟ - توسط بَرمک - ۱۴۰۰/۵/۲۹، ۱۰:۴۸ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان