امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 7: آیا معتادان در حال بهبود دیگری ، می توانند به من کمک کنند تا راهی مناسب برای
سوال 7:  آیا معتادان در حال بهبود دیگری ، می توانند به من کمک کنند تا راهی مناسب برای درخواست پیدا کنم ؟ آیا از آنها خواسته ام که تجربه ، نیرو و  امیدشان را با من به مشارکت بگذارند ؟ آیا از راهنمای خود درخواست کمک کرده اند ؟ 
پاسخ
 سپاس شده توسط ssaeedg ، ناظر9 ، حـمـیـد
بله . من با کمک گرفتن از راهنما - دوستان بهبودی و کسانی که در مورد مشکل من آگاهی دارند با گزینه های متفاوتن در نهایت تصمیم می گیرم و در راستای حل مشکلم اقدام و عمل می کنم .
مهم اینه یک راه برای ارتباط با خداوند پیدا کنم .
شناخت خودم و خداوند دو نیروی بزرگ است که باید یک ارتباط با آنها پیدا کنم .مهم اینه که دنبال حرف زدن و گوش دادن به نیروی برتر باشم .
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، ناظر9 ، حـمـیـد
ما برای برطرف شدن کمبودها باید بارها و بارها و بارها از خداوند و راهنما و دوستان بهبودی درخواست کمک کنیم و از انها بخواهیم که روشی که انها توسط ان توانستند کمبودهای خود را برطرف کنند با ما درمیان بگذارند ما نیاز است که در این قدم کاری بیشتر از فقط دعا کردن انجام دهیم باید از نواقص و بیماری دوری کنیم ما در قدم هفتم یک بار دیگر به جایگاه حیاتی راهنما در بهبودی خود پی می بریم و متوجه می شویم که امروز بیماریمان می تواند از درک و داشته های  جدید ما در بهبودی در غیاب راهنما از ما سوء استفاده کند و حتی ممکن است که قدم هفتم بدون راهنما پایگاه بیماری ما شود 
پاسخ
 سپاس شده توسط ssaeedg ، ناظر9 ، حـمـیـد
کمک گرفتن ازدیگران می تواند یک نشانه ازفروتنی و عمل کردن ازروی این اصل روحانی باشد .

معنی این کار این است که من جایگاه وتاثیرات کمک دیگران را درزندگی وبهبودیم درک کنم واینکه آنها چه نقش
موثری در زندگی و بهبودی من دارند ، اما واقعیت این است که حتی پس ازطلب کمک و تجربه دیگران این من هستم که نهایتا طریق درخواست را مشخص می کنم و براساس درکی که در من وجود دارد و ممکن است که حاصل تجربه دیگران هم باشد به من کمک می کند ولی درک مداوم درحال تغییر است وروش کارکردن قدم هفتم درمقاطع مختلف پاکی برای من متفاوت خواهد بود .
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد
بله همیشه با مشارکت با آنها که قدم 7 را چگونه کار کرده اند و برای آنها به شکل بوده است با گوش دادن به تجربه آنها جان کلام آنها را درک و سعی در بدست آوردن خمیره آن و اجرای آن در دعا و درخواست خودم و چگونگی اجرای دقیق آن باشد که خداوند مرا نیز هدایت نماید تا آن شوم که او میخواهد
پاسخ
سلام
بله- از روز اول قطع مصرف دوستان بهبودی به من کمک کردند و تجربه خود را با من به اشتراک گذاشتند.من با کمک راهنما و دوستی قابل اعتماد توانستم روی نواقص خود کار کنم و شناسایی کنم و در مسیر بهبودی با جایگزین کردن اصول روحانی آنها را پاک کنم.
پاسخ
سلام

-قطعا کسی به من از اول بهبودی کمک کرد یک معتاد دیگر بود- راهنما می تواند به من در این شرایط کمک نماید ومن را برای درخواست از نیرویی برتر راهنمایی کند وقتی که مسائل را از دیدگاه من می بیند بهترین کمک را به من می کند.
پاسخ
 سپاس شده توسط Mehran270 ، حـمـیـد
تجربه اعضایی که این قدم راکارکرده اند
منبع قدرت وشهامت است بادرمیان گذاشتن 
تجربیات درخواست کمک ازدیگردوستان
میتوان درراه بهبودی خودم وسپردن اراده مخرب
وبرطرف شدن کمبودهااستفاده کرد
پاسخ
 سپاس شده توسط یاسی ، حـمـیـد
اعضای باتجربه میتوانندمنبع قدرت بزرگی برای من باشندگرفتن تجربه وامیدازایشان وراهی که انهاپیداکرده اندتانوقصی رامتوقف کنندوتوانسته اندبهبودی رادران ضمینه تمرین کنندحتمابرای من هم کارمیکند نحوه ازادی درمقابل نواقص ازطریق تجربه اعضای باتجربه بمن نیروامیدوتوان لازمومیده که منم ارادموچطوربخدابسپارم تاازان نقص حتی برای یک روزرهایی یابم
پاسخ
 سپاس شده توسط یاسی ، حـمـیـد
    سلام
بله
از زمان ورود به انجمن یک نفر همیشه کنار من بود و به من کمک می کرده که درقالب نیروی برتر بوده است.
حالا نیز همین صورت است این نیرو همچنان با من است و می تواند به من کمک کند ومن را راهنمایی نماید...
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان