امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 28 : اعتياد من باعث بروز چه مشكلاتي در محل كار يا مدرسه براي من شده بود؟
در محل کار : پیرو یک سری اعتقادات پوچ و باورهای نادرست اعمالی را انجام می دهم که نهایتا منجر به اخراج و یا از دست دادن و یا موفق نبودن در کار می شود درگیر شدن با همکاران رفت امد بدون نظم و هرج و مرج درست کردن دخالت در امورات همکاران فرار از مسئولیت دنبال جایی دیگران بودن نداشتن تعادل در روابط با همکاران و یا صاحب کار کنترل همکاران خودمحوری و وظایف را به درستی انجام ندادن در این قسمت نیاز است که به عجز و اشفتگی و ناتوانی و غیر قابل اداره بودن خود در کار اقرار کنیم تا بنای توانمندی کاری خود را دوباره با اعتقادات و انگیزه های درست بسازیم
در مدرسه :در مدرسه هم پیرو قوانین خود بودیم و ناسازگاری می کردیم و به معلمین و ناظم و بقیه احترام نمی گذاشتیم و عاقبت هم در تحصیلات موفق نبودیم و حتی امروز هم در مدرسه
NAهم دانش اموز خوبی نیستم قدم ها را درست کار نمی کنم و با راهنما ناسازگاری می کنم و اعتقادات بیمارگونه خود را دنبال می کنم
اما باید بدانم این برنامه مدرسه نهای من است و من باید بنای دانش و یادگیری خود را در این مدرسه تمرین کنم تا زندگی من در قسمت کسب دانش لازم برای زندگی قابل اداره شود 
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 28 : اعتياد من باعث بروز چه مشكلاتي در محل كار يا مدرسه براي من شده بود؟ - توسط shapor z - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸، ۰۶:۳۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان