امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه اعلام پاکی
نحوه اعلام پاکی

کلیه نظرات ارائه شده در این تالار نظر شخصی اعضا بوده و بدیهی است نظر رسمی انجمن معتادان گمنام نمی باشد

ایا در جلسات شما طبق اصول اعلام پاکی میشود؟
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ssaeedg ، ناظر۸
مطمئناً یکی از جاذبه‌های انجمن برای تازه‌واردان چه در جلسات بسته و عموم جامعه در جلسات باز، نحوه اعلام پاکی می‌باشد که ((باید)) به صورت صحیح و بر اساس روز، ماه و سال پاکی باشد. البته به ندرت پیش می‌آید که یک عضو به علت آگاه نبودن و یا برای تایید دیگران کلمات و جملاتی را به این اعلام پاکی اضافه میکند و باعث بدآموزی برای تازه‌وارد و شک و شبهه برادر غیر معتادین می‌شود.سعی کرده‌ام که از اعضا قدیمی الگو بگیرم و نحوه اعلام پاکی خودم را براساس : حمید معتاد، ...سال،...ماه و ... روز بدون کلمات اضافه اعلام کنم. همه‌ی ما به لطف خداوند اینجا هستیم و کلماتی مانند: به لطف خدا، فقط برای امروز، معتاد عاجز، پاکی از مواد و نیکوتین و .. ، تشویق پاکیم واسه فلانی، برا من هم دعا کنید، پاکیم ۱۲۳۴ روز، اگه تا فردا نزنم، چند روز دیگه میشه ۲ سال، به نظر من کلماتی هستند که برای تازه‌وارد بدعت ایجاد میکنه و تازه‌وارد دیگه توجه‌ای به اعلام پاکی‌های بعدی ممکنه نداشته باشه.
پاسخ
 سپاس شده توسط admin.a ، ناظر11 ، sepher1877 ، حـمـیـد ، ssaeedg ، ناظر۱۶ ، ناظر۸
سلام عباس هستم معتادیکی ازجاذبه های انجمن معتادان گمنام درجلسات بازوبسته اعلام پاکی برای اعضاتازه واردمیباشدکه نحوه اعلام پاکی بصورت سال ماه وروزمیباشد.
پاسخ
 سپاس شده توسط admin.a ، ناظر11 ، حـمـیـد ، ssaeedg ، ناظر20 ، ناظر۸
هدف اصلی برنامه ما انتقال "پیام" هست.
خط مشی روابط عمومی ما بنا بر اصل جاذبه است تا تبلیغ
ادغام این دو سنت میشه اعلام پاکی
نحوه بیان اعلام پاکی به صورت
کامل و صحیحش اینطوریه :

سعید معتاد، ...سال،...ماه و ... روز
گه گاهی هم یه کلماتی به اول و آخرش اضافه میشه که سنت نیست
مثه شکر خدا
به شکرانه
با امروز میشه...
که بهتره کار درست رو، درست انجام بدیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر۴ ، ناظر۸
سلام داریوش معتاد
اعلام پاکی یعنی اینکه اصول انجمن رعایت کرده و به بهبودی خود ادامه میدهم.مدت سال پاکی-مدت ماه پاکی-مدت روز پاکی
فقط همین ساده .مختصر و مفید هر چیز اضافه دیگه ایی گفته بشه باعث از بین رفتن پیام اعلام پاکی میشود و افکار اعضاء شنونده را به حاشیه  می برد.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۴ ، ناظر20 ، ناظر۱۶ ، ناظر۸ ، حـمـیـد
من دوست دارم بدون حاشیه اعلام پاکی کنم اجازه نمیدم بیماری من رو دور بزنه از رقم پاکی خود قره برم و بیمار دورم بزنه
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۴ ، ناظر20 ، ناظر۱۶ ، ناظر۸ ، ناظر۳ ، ناظر9 ، حـمـیـد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان