امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفتارهای اخلال‌ گرانه و خشونت ‌آمیز
رفتارهای اخلال‌ گرانه و خشونت ‌آمیز

گروه شما چه تدابیر موفقی در مدیریت کردن رفتارهای اخلال گرانه و خشونت آمیز یک یا چند عضو داشته است؟
پاسخ
با سلام در گروه ما درمورد رفتار اخلال گرانه مسولیت پیگیری و برخوردهبرخورد اصولیواصولی وشو فروتنانهسازی و آرام کردن اوضاع به عهده نمایند خدماتی گروه و علی البدل گروه میباشد و خدمتگزاران گروه زا اصل روشن بینی و‌هماهنگی از اعضای با تجربه هم مشورت میگیرند.و همیشه سعی میکنند طبق سنت ها مخصوصا سنت ۱ و۳ و ۵ با فرادی که سعی در اختلال گروه دارند برخورد کنند نهایت طبق تکبرگی رفتارهای اخلالگرانه و خشونت آمیز با فرد یا عضو ناسازگار برخورد میکنند
پاسخ
باسلام ودرودبه کلیه خدمتگزارای انجمن معتادان ایران وسراسردنیادرگروه مادرموردرفتارهای اخلاگرانه طبق رای وجدان گروه بعدازخواندنی های جلسه پنفلت امنیت جلسه خواننده میشه وخدمتگزاران گروه همیشه سعی میکنندکه به افراداخلاگریه خدمتی توگروه بدهندتادرمسیربهبودی واصول برنامه باشند
پاسخ
تجربه زنده یک روز تو جلسه اداری داشتم در مورد یکی از منشی ها صحبت میکردم که یک باره بلند شد پرخاشگری کرد و جلسه اداری رو بهم داشت میریخت یکی دیگر از همدردهامون جوابش رو داد خلاصه جنگ داشت میشد من اون بنده خدا رو بردم بیرون ارومش کردم و...
هر گروهی خودش رای دهنده داره که بنا بر وجدان گروهی تصمیم میگیرن که به یک خدمتگزار رای بدن امروز دیگه همه میدونن و اگاه هستن
در گروه یک روز در ماه رو جلسه محیط کارگاهی پیدا میکنه و در مورد کشگلات گروه گارگاه برگزار میشه
از سخنران در جلسه ها به طور مکرر استفاده میشه
برگه های خواندی اعم از امنیت جلسه خوانده میشه
نماینده موقع گزارش دادن در مورد امنیت بیرون جلسه و داخل جلسه صحبت میکنه
پاسخ
(۱۳۹۸/۱۰/۲۷، ۱۲:۵۱ صبح)admin.a نوشته است: رفتارهای اخلال‌ گرانه و خشونت ‌آمیز

گروه شما چه تدابیر موفقی در مدیریت کردن رفتارهای اخلال گرانه و خشونت آمیز یک یا چند عضو داشته است؟
سلام گروهی که من درآن خدمت می کنم سعی کردن به چنین افرادی خدمت بدهندتاآنها هم تائید شوندوکم کم دست ازجنگ وجدال برداشتن
پاسخ
سلام داریوش معتاد
اصل بر رعایت اصول و صبر پایه نهاده شده.اما گاها اتفاق میافته که صبر کارگر نمیافته در چنین مواردی استفاده از اعضاء با تجربه که در این زمینه اگاه هستند و خودشان زمینه جدید بوجود نمیارند و همچنین خواندن دعای آرامش و گاها خدمت دادن و وقت مشارکت دادن به عضو باعث اثر بخشی بیشتری میگردد.البته نشریه اخلال گری هم کمک بسزایی در این زمینه می کند.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان