امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 17. عضویت من در NA چه تاثیری بر اطرافیان من داشته است؟
[b]سوال 17. عضویت من در NA چه تاثیری بر اطرافیان من داشته است؟
سنت سوم چه چیز های به من در رابطه با "فرصت مجدد و دوباره " یا مهربانی به دیگران آموخته است که در زمینه های دیگر زندگی می تواند برای من مفید باشد؟[/b]
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر10 ، ناظر14
درودبرشما
با عضویت من در NA من ب یک عضو پذیرفته شده در خانواده در جامعه و در محل کار تبدیل شدم و دیگر ب عنوان یک معتاد در حال مصرف مواد مخدر  نگاه نمیکنن و همه آنها ب من اعتماد مجدد کردن و من را دوباره  پذیرا شدن
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر10 ، ناظر14 ، ناظر۳
اینکهnaحق عضویت راطبقه بندی نکرده است و نمیکندسهم همه مادربهبودی مساوی است من بایدبااغوش باز همه رابپذیرم صدورمرگ برای کسی صادرنمیکنیم هدف سنت سوم رااجرامیکنیم دادن آگاهی و شفاف سازی
اگرمعتادی سرکنجکاوی به جلسات آمده باشد اورابپذیرم سلیقه ای برخوردنکنیم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حـمـیـد ، ناظر14 ، ناظر۳
سلام
 من یک عضو انجمن معتادان گمنام هستم وتفاوتی بین اعضا وجود ندارد ومن در رفتارهایم در جامعه این را می توانم به مشاهده بگذارم وقتی در جامعه نیز رفتارم مانند انجمن باشد تاثیر بهبودی را نشان می دهد...
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حـمـیـد ، ناظر۱۶ ، ناظر14 ، ناظر۳
با سلام
عضویت من درNAهمراه با بهبودی بدون شک تاثیرات چشمگیری در تمام امورات زندگی واطرافیان خواهد داشت،مثال در خانواده باعث میشود چرخه اعتیاد شکسته شود، نیازها در نظر گرفته شود، مسئولیتها انجام شود، خسارتها قطع شود و...... در نهایت آرامش وارد خانواده شودوزمانی که همان اصولی رو که در انجمن خوب رعایت میکنم مثال به عنوان عضو داخل جلسات، با دیگران مهربانم، با بخششم، صبورم و،.... زمانی که این اصول داخل رو تو محیط کار یا جامعه به اجرا در بیارم بدون شک تبدیل به یک فرد قابل قبول و سازنده میشوم اما اگر عضویت من با بیماری باشدشاید در انجمن من را تحمل کنند اما در خارج از انجمن طرد خواهم شد 
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، Darush sistan ، ناظر10 ، ناظر۱۶ ، ناظر14 ، ناظر۳
با عرض سلام و ادب و احترام خدمت همه خدمتگزاران انجمن معتادان گمنام  علی هستم یک معتاد  باتوجه به این سوال زیبا  بنده در سنت سوم فهمیدم که انجمن معتادان گمنام قضاوت را برای من حرام کرده وبمن اموخت که فقط و فقط تشکر کنم و بمنم هیچ ربطی نداره که چه عضوی چگونه از انجمن برداشت میکنه  من وظیفه دارم که فقط طبق اصول سنتها کسی را از جلسات دور نکنم  چون فهمیدم که اگر کسی را از جلسات دور کنم   مطمعنم نفر دوم خودمم ...به همین دلیل تمام اعضای انجمن معتادان کمنام یعنی من طبق این فهم جدیدم هر گز به خودم و همدردام خیانت نمیکنم   سپاسگزار وجود خداوند هستم  سپس سپاسگزار وجود انجمن معتادان گمنام
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۱۶ ، ناظر۴ ، ناظر9 ، ناظر14 ، ناظر۳
به نام خدا...هر وقت مادرم من رو میبینه ...میگه خدا خیره بده همین های رو که کلاسها رو درست کردن...همه به این باور رسیدن راهی هست بدون مواد مخدر زندگی کرد...جای هست که مدرکی نمیخواهند و هیچ از نژاد و وضعیت مالی م چیزی نمیپرسند ...و گاهی به شوخی میگن نمیشه ما بریم مواد بزنیم بیایم انجمن ..تو چرا همیشه خندونی ...تو چقدر بیخیال و ارومی...مگه میشه مگه داریم ...تاثیرات فروانی داره تا در بطن نباشی متوجه نمیشی ...و هر روزبیشتر و بیشتر ملموس میشود
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۴ ، ناظر9 ، ناظر۳

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان