امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 12 : چند مثال از صداقتی که در قدمهای قبلی تجربه کرده اید را بنویسید ؟ چگونه از
صداقت یعنی پذیرش واقعیت بدون هرگونه تضادی میان افکار والفاظ واعمالمان واین خصلت اخلاقی باید ابتدا در درون خودمان معناپیداکندوسپس در برابر دیگران درمعرض ظهورگذارده شود.
درقدم یک به داشتن بیماری اعتیاد واینکه معتادم ودربرابراین بیماری عاجزم وزندگیم غیرقابل اداره شده بود صادقانه اقرارکردم.
اقرارکردم که تسلیم هستم،تسلیم دربرابر اصول روحانی وخداوند وصادقم درمشورت کردنم ودر روند ایمان آوریم درپذیرش نیروی برترم وسپردن اراده وزندگیم،صادقم درتهیه ترازنامه هایم وپاسخ دادن به سوالات قدمها.
صداقت در دیدن وپذیرش نواقص وکمبودهایم وصداقت درپذیرش خسارت زدن هایم وهمین صداقت باعث شده تالیست قدم 8راهمانطورکه بودم وهستم رابنویسم هرچندظاهرأ به ضررم باشد.
من نه تنها بابودن در روند ایمان آوری از صداقتم چیزی کم نشده بلکه باکارکردن قدمهاوپذیرش اصول روحانی آن در فرآیند صداقت،،صادقترهم شده ام .
مشارکت ومشورت صادقانه وبررسی دقیق خطاهایم ودر ادامه،تجربه جداکردن نقش خودم ازنقش دیگران بواسطه استفاده ازصداقت بدست میاید.
وقتی که چگونگی دقیق خطاهایمان را صادقانه بررسی میکنیم جایگاه ونقش واقعی خودمان راپیدامیکنیم ودیگردست از آوردن توجیه وبهانه برای ننوشتن اسامی کسانی که از آنهارنجش داریم برمیداریم ویاهرفکردیگری که باعث میشوداسامی کسانی راکه نمیخواهیم بنویسیم راکنارگذاشته واین اسامی راهم بنویسیم وسعی کنیم لیست خود را کامل وصادقانه تهیه کنیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، shapor z ، ناظر11 ، ssaeedg

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 12 : چند مثال از صداقتی که در قدمهای قبلی تجربه کرده اید را بنویسید ؟ چگونه از - توسط داراب م - ۱۳۹۸/۱۱/۲۶، ۰۷:۵۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان