امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 14 : آیا اسمی هست که من هنوز به فهرست خود اضافه نکرده باشم ؟ آیا تمایل دارم که ا
سوال 14 : آیا اسمی هست که من هنوز به فهرست خود اضافه نکرده باشم ؟ آیا تمایل دارم که اکنون اضافه کنم ؟ آیا فهرست من کامل است ؟
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر11 ، ssaeedg ، ناظر9
این سوال بعد از سوالات صداقت وشهامت آمده تا من اگر در مورد خسارتی هنوز شک دارم که بنویسم اقدام کنم و در غیر این صورت اگر هنوز امادگی یا تمایل نوشتن انرا ندارم دعا کنم در اینده شهامت نوشتن انرا پیدا کنم /

راستش منم یک مورد داشتم که نوشتم
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر11 ، ناظر9 ، ناظر10
ایا اسمی هست که هنوز می ترسم و یا نمی توانم و یا اصلا دوست ندارم که از ان جبران خسارت کنم ان اسامی را بنویسم
خیر فهرست من کامل نیست چون به شکل واقعی هنوز برای ان وقت نگذاشته ام و ان را جستجو گرانه و بی باکانه ننوشته ام 
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حـمـیـد ، ناظر11 ، ssaeedg ، ناظر9
بله، این سوال  می‌خواهد مرا متوجه قسمت انکار بیماری‌ام کند. سوال بعد که از سوال های صداقت و شهامت آمده می‌خواهد یک بار دیگر درجه‌ی تمایل ما را شناسایی کند. ما به عنوان معتاد هم خسارت زده‌ایم و هم خسارت دیده‌ایم. اندازه و مقدار آن مهم نیست.
مهم این است با استفاده از اصول روحانی بتوانیم تمایل را درون خود زنده کنیم و آن را انکار نکنیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر9
در این قدم با مشورت راهنمای خود فهمیدم ، که فقط باید تمایل داشته باشم که نام افراد را در فهرست خود اضافه کنم ، و نیازی نیست که در جا از ایشان جبران خسارت کنم و در

قدم نهم با توجه به شرایط خودم و مشورت برای جبران خسارت گام خواهم برداشت . پس نیاز نیست بترسم و تا جایی که حضور ذهن داشته ام اسامی مربوطه را در فهرست خود

اضافه نموده ام .
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، حـمـیـد ، ssaeedg ، ناظر9
مطمئنااگه صادقانه حرف بزنم هستندبسیاری که ازمن خسارت دیده اند
ومن یاانهارافراموش کرده ام درلیست خودم بنویسم یاتمایل به نوشتن نام انهاندارم یادرشرایط های خاصی قراردارندکه من میترسم ازنوشتن نام
آنها
امامن درقدم هشت بایستی تمام ترسهاوبهانه هاراکناربگذارم ونام آنهارابنویسم وبرای ایجادتمایل درخودم
خودم رابجای آنهابگذارم خسارتی که دیده ام ودردکشیده ام آنهانیزاین دردراکشیده اند
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ssaeedg ، ناظر9
سلام 
بله
هنوز هستند کسانی که اطمینان کامل ندارم که چگونه بوده است و اشخاصی هستند که من دوست ندارم انها را در لیست خود بیاورم.بابت رنجش و یا خسارت.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر9 ، ناظر10
بله، این سوال  می‌خواهد مرا متوجه قسمت انکار بیماری‌ام کند. سوال بعد که از سوال های صداقت و شهامت آمده می‌خواهد یک بار دیگر درجه‌ی تمایل ما را شناسایی کند. ما به عنوان معتاد هم خسارت زده‌ایم و هم خسارت دیده‌ایم. اندازه و مقدار آن مهم نیست.
مهم این است با استفاده از اصول روحانی بتوانیم تمایل را درون خود زنده کنیم و آن را انکار نکنیم
اصول روحانی صداقت وشهامت مرایاری میکند که اگردرموردنوشتن خسارتی شک ویاترس دارم ویااسمی را نمیخواستم به فهرستم اضافه کنم تمایل آن درمن ایجادشود.احتمالاکسانی باشند که هنوز غیرعمدنامشان رابخاطرنیاورده باشم اما لیست قدم 8من همیشه بازاست وهرگاه خسارتی که زده ام ونام کسی راکه فراموش کرده ام بیادبیاورم سریعأ آنرا درفهرستم بنویسم.من علاوه برتمایل دعامیکنم وازخداوندمیخواهم تادریچه افکارم رابازتر کندتااسامی وخساراتی راکه فراموش کرده ام بخاطربیاورم ودرلیست خودبنویسم تافهرستم کامل شودوایمان دارم که وقتی خودم رابخداوند میسپارم هرکدام راکه خودش صلاح بداند حتما بیادم خواهد آورد.
فهرست من تاجایی که خداوند کمکم کرده وبادعاهایی که برای کامل شدن آن انجام داده ام سعی کرده ام فقط برای امروز کامل باشد

پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر12 ، ناظر9
سوال 14 : آیا اسمی هست که من هنوز به فهرست خود اضافه نکرده باشم ؟ آیا تمایل دارم که اکنون اضافه کنم ؟ آیا فهرست من کامل است؟(قدم۸)
مهمترین مسأله در اینجا اینه که فقط برای امروز لیست من بایست کامل باشد ؛یعنی من امروز وقتی برگه نوشتن لیست جلوی دستم هست ،تا آنجا که به فکرم میرسه و یادم میاد را مینویسم ،و فقط برای اون لحظه که دیگه اسمی یادم نمیاد لیستم کامله .
وگرنه لیست کامل نداریم،چون برنامه سعی و خطاست.
پاسخ
سلام

- من باید لیست تهیه می کردم و این لیست را بدون رنجش می نوشتم.حال در این فرایند امکان دارد من نتوانم اسمی را در لیست بیاورم ویا فراموش کرده باشم.من باید به بهبودی وفرآیند آن اعتماد داشته باشم وبتوانم اجرای اصول را پی گیری نمایم...
پاسخ
اسم یامطلبی که ازعمدننوشته باشم یابرای نوشتنش
ترس وتردیدداشته باشم یانخواهم بنویسم
ندارم
ولی شایدمطالب یااسامی باشدکه ناخوداگاه فراموش
کرده باشم یافعلادرخاطرم نباشدکه بممرد
یاداوری حتماان اسم ونوع خسارت را
حال هرچه که باشدخواهم نوشت
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان