امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
·سوال 4 : آیا من طریق روحانی خاصی برای خودم دارم ؟
·سوال 4 : آیا من طریق روحانی خاصی برای خودم دارم ؟ 
پاسخ
طریق روحانی من متناسب با درک من از نیرو برتر است /هر قدر درک من گسترش یابد به همان میزان در مسیر روحانی خواهم بود/هر چقدر اصول روحانی را در عمل به کار ببرم مسیر روحانی را راحت تر طی میکنم /چرا که با به کار گیری اصول نیرو برتر رو درک میکنم
طریق روحانی چیه ؟مسیری است که مقصدش نیازها و خلئه های روحانیته و یک شبه طی نمیشود در ضمن دارای راه های فرعی و بن بست های بیشماری می باشد/ که تک تک انها را تجربه میکنیم
ابتدا باید باور کنم که این مسیری که در پیش می گیرم به مقصد منتهی می شود و یا خیر /سپس ابزار حرکت را به دست بیارم و نحو استفاده از ان را بیاموزم و سپس از تجربیات دیگران که این مسیر با مسیرهای مشابه رو پیمودن استفاده نمودم و بعد از پیمودن و رسیدن به مقصد دیگران را هم راهنمایی کنم تا به مقصد برسند/ بعدش طریق روحانی هر کس وابسطه به شرایط درونی و بیرونی ان شخص می باشد
y=این سوال هم مثل سوال قبلی باز هم راهنما حرفی برای گفتن نداره /طریق روحانی هر کس بسیار مهمه و باید حریم ان رعایت شود/ فقط مهم اینکه این درک و طریقه را داشته باشم /حالا هر گونه که هست باز به یک جمله از کتاب که {مواظب باشید که بر فراز ابرهای پر شور و شوق مذهبی سوار نشوید و از در na نزنیم بیرون و یادمان نرود که معتاد هستیم
پاسخ
درکارکرد قدم ها هرقدم یکسری ابزار دردسترس ما برای چگونه زندگی کردن و ارتباطات قرارمیده درحقیقت این ابزار همان نقشه ی راه زندگی جدیدما هستند . قدم یازده ابزار آن دعاومراقبه است که پل ارتباطی بین من و خداوند میباشند دعا در اصل همان صحبت کردن من باخداونده که برای من به صورت درددل و یا درخواست کمکه و بعد یافتن ازاده خداوند برای انجام کارهامه . و اما مراقبه  هم به معتی مراقبت از حالات روحانی و بهبودیم و گوش دادن فعال برای بالا بردن سطح کیفی بهبودی وحالات روحانی خودم و بیشتر تمرکزم بر روی فهم خواست خداوند وتوانایی انجام اراده ایشان در زندگیمه و جواب دادن خداوند به دعایی است که کرده ام ولی یک مراقبه خوب زمانی شکل میگیرد که قبلش یک مراقبت خوب رو شکل داده باشم یعنی ترازقدم ده که ترافیکهای ذهنی منو ازبین برده باشه و آرامش فکری برام به وجود آورده باشه ....
پاسخ
بله من طریق روحانی خاصی در کنار انجمن معتادان گمنام برای خودم دارم واز آن جهت ارتقا رابطه آگاهانه با خداوند و آگاهی از خواست و اراده اش و قدرت انجام خواست و اراده اش استفاده میکنم .
ولی یک چیز را راحت و صریح بگویم که هیچوقت هیچ طریق روحانی را به اصول روحانی برنامه ترجیح نداده ام زیرا به این درک رسیده ام که اگر من امروز میتوانم از این طریق استفاده کنم فقط و فقط بواسطه بهبودی حاصل از بکار گیری اصول روححانی نهفته در قدمهای انجمن معتادان گمنام بوده است.
پاسخ
امروز هم طریقه ای خاصی که برایم کاربرد دارد پی گیری می کنم اما از تجربیات کسانی که برای اتصال به نیروی برترشان انتخاب نموده اند هم استفاده می کنم
پاسخ
امروز رو فقط برای امروز پیش گرفتم مشارکت میکنم با راهنمای خودم با نیروی برترم و به مسیر بهبودی ادامه خواهم داد
پاسخ
طریقه روحانی که دارم با آموزه هایی که از انجمن دارم و در کنار هم قرار دادم و به پیش میرم .
پاسخ
بنا به درکی که در قدم سوم نسبت به خداوند پیدا نمودم امروز هم طریقه‌ی خاصی که برایم کاربرد دارد را پی‌گیری می‌کنم اما از تجربیات کسانی که برای اتصال با خالقشان انتخاب نموده‌اند هم استفاده می‌کنم.
پاسخ
طریق خاص روحانیت من به اجرا گذاشتن افکارمثبت من است،حال روابطم اصلاح شده وسعی میکنم روابطم درچارچوب اصول روحانیم باشد بدون استفاده از ابزار والگوهای رفتاری غلط گذشته ام.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10
سلام
طریق و روش خاصی برای طریق روحانی خاص خود ندارم.اما روشی را برای آرام کردن ذهن خود دارم که معمولا در ساعت خاصی هم آن را انجام نمی دهم ولی برای شرایط این مسئاله را اجرا می کنم.تماس با راهنما.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10
مرسی ممنون از شما ممنون و سپاس
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10
سلام

- به طور کلی هر شخصی یک روش برای بیان نیازهایش دارد من هم دارم اما معمولا یک نوع نیستند امکان دارد من از چند روش برای پیدا کردن آرامش استفاده نمایم که همه این راه ها برایم کار آمد هستند...
پاسخ
بله دارم روشم بسیارساده وکاربردیست برای من
ک بزبان خودم دعامیکنم بطریقی ک برامن کارمیکند
ارتباط دارم جلسه ازسکوت اول تااخروخوب گوش دادن
برام طریق روحانیه مطالعه کتاب فقط برای امروزوبکارگیری
مطالبشم همینطورو....
پاسخ
 سپاس شده توسط یاسی
طریقه روحانی من یه مانی پیاده رویه...یه زمانی آهنگه که به نیروی بی نهایت متصل میشم

الان با ابزار دین طریقه روحانیم رو پیش میبرم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان