امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 3 : چه تغییرات پاینده و ثابتی در نتیجه بیداری روحانی در من شکل گرفته ؟
دارای شخصیتی با ثبات قدم و کم تزلزل شده که با صبر و حوصله در مسیر خود به جلو میروم و نوسانات زندگی کمتر حالم را خراب نموده و زودتر بهبود میابد کم کردن وابستگی به دنیا و ظواهرش که ناپایدار بوده تجربه احساسات و درک آنها از همه مهمتر اینکه تنهایی من تنها با خداوند پر میشود و من در فراز و نشیبهای زندگی تنها نیازمند و وابسته او هستم و دیگر وسایل و آدمهای درون زندگی ام و حتی خودم ناپایدار بوده و در حال تغییر هستیم فلذا زندگی یک سفر است و من میتوانم مسافر خوبی بوده و نهایت بهره و فایده را از این فرصت ببرم من پای خود نیامده ام و تحت حمایت و هدایت خداوند هسته و هرگز به حال خود رها نشده ام و در هر حالی او حامی من بوده و راه درست رابه من نشان میدهد نزدیک 2 سال پیش من را دوباره متولد نمود و راه درست زندگی کردن را به من آموخت و امروز هم در حال رشد وارتقائ آن هستم خدا را شکر دو روز یکسان نداشته ام و همیشه در حال آموزش از این دریای بیکران دانش و آگاهی هستم هر روز با خدای خود در ارتباطم و از او کمک میگیرم دیگر وجود و رابطه با خدا برای ن تخیلات نیست و من عملا تاثیر آن را میبینم من نسبت به بیماری خودم و دیگران عاجزتر شده ام و درک نموده ام تنها کسی که نیازمند تغییر و توجه هست و برای او کاری میتوانم کنم خودم هستم و به لطف خدا و نقشه برنامه در راه درستی ام

هر بار که دوازده قدم را مجدداً کار می کنیم ، تجربه متفاوتی کسب خواهیم کرد . ریزه کاریها و جزئیات اصول روحانی برایمان آشکارترمی شود ، به همان نسبت در مراحل و راههای مختلف و جدید زندگی رشد می کنیم . برای مثال راهها و شرایطی که در آن« می توانیم صادق باشیم نسبت به درک ما از مفهوم صداقت افزایش و توسعه می یابد . ما درک می کنیم که چگونه اول باید با خودمان صادق باشیم تا بتوانیم با دیگران نیز صداقت داشته باشیم . ما می بینیم که صداقت می تواند نمایی از درستکاری ما باشد . هر قدر که درک ما از اصول روحانی رشد کند به همان نسبت بیداری روحانی ما بیشتر می شود
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، حـمـیـد

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 3 : چه تغییرات پاینده و ثابتی در نتیجه بیداری روحانی در من شکل گرفته ؟ - توسط sepher1877 - ۱۳۹۹/۴/۲۹، ۰۶:۱۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان