امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2. تحت چه شرایطی ممکن است جامعه مرا به چشم نماینده NA نگاه کند؟ آیا نیاز است تا من به
2. تحت چه شرایطی ممکن است جامعه مرا به چشم نماینده NA نگاه کند؟ آیا نیاز است تا من به غیر از مطیوعات، رادیو و فیلم گمنامی خود را در رابطه با عموم حفظ کنم؟
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، سالار44 ، ناظر14
درتمام شرایط زندگی مردم بنده رابه عنوان نماینده NAمیشناسندمخصوصاچیپNAدستم باشد.زمانی که ازجلسه بیرون میایم یاسخنرانNA هستم گمنامی یعنی رعایت اصول اخلاقی احترام ادب پاگیزگی صداقت فروتنی هرجانیازنیست خودم رامعرفی نکنم بی مقدمه ازNAصحبت نکنم مگراینکه درخواستی باشد.زمانی که درحال تمرین اصول روحانی نیستم درحال بیماری هستم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر11 ، سالار44 ، ناظر10 ، ناظر14
سلام
 من یک عضو انجمن هستم که در جامعه محلی شناخته شده هستم.به طبع هر کسی سابقه مصرف و پاکی ام رو می دونه از اون طرف من به نوعی نماینده انجمن می دونه در زمانی هم که به کارهای خدماتی بیرون انجمن مشغول هستم نیز من رو به عنوان نماینده ایی از NA می دانند برای مردم خارج انجمن تفکیک من و کارهای من از انجمن و اصول انجمن ممکن نیست.
پاسخ
 سپاس شده توسط سالار44 ، حـمـیـد ، ناظر10 ، ناظر14
2. تحت چه شرایطی ممکن است جامعه مرا به چشم نماینده NA نگاه کند؟ آیا نیاز است تا من به غیر از مطبوعات، رادیو و فیلم گمنامی خود را در رابطه با عموم حفظ کنم؟(سنت۱۱)
من در هر جا گمنامی شخصی ام رابشکنم ،ملزم به حفاظت از آبرو و نام ان ای هستم.
و هر جا گمنامیم شکسته بشه چه بخواهم چه نخواهم دیگه از دید جامعه نماینده ان ای محسوب میشوم.
گمنامی یک مسأله شخصی،است ، اما لازمه زمانی که من دارم گمنامی خودم را میشکنم 
انگیزه ام را در اون رابطه بررسی کنم ، و بدانم که هدف من از این کار غیرروحانی نیست.
گمنامی من را در برابر انگشت نما شدن که باعث توقع بیش از حد مردم از من میشه ،و برنامه را از شر نواقص و کمبودهای من محافظت میکند.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر14
  سلام
[b]. --تحت چه شرایطی ممکن است جامعه مرا به چشم نماینده NA نگاه کند؟[/b]
 من از زمانی که وراد انجمن معتادان گمنام شدم جامعه من را به عنوان نماینده انجمن نگاه می کند چه من بخواهم و چه نخواهم از طریق مختلفمانند خانواده یا دوستان متوجه حضورمن در انجمن می شوند
--[b]آیا نیاز است تا من به غیر از مطیوعات، رادیو و فیلم گمنامی خود را در رابطه با عموم حفظ کنم؟[/b]
[b] بله- قطعا من باید در همه حال مراقب رفتار و کردارم در جامعه باشم...[/b]
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر14 ، حـمـیـد
سلام
مواقعی من بگویم کجا هستم.
مواقعی گمنامی شخصی را در خدمات رعایت نکنم.
من همواره باید گمنامی خود را رعایت کنم و باید بتوانم طوری اگر لزوم پیدا کرد پیام برسانم که من را به عنوان مستقیم انجمن نبینند...
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر14 ، حـمـیـد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان