امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10. آيا باورهاي شخصي من با پيامي كه مي رسانم، ادغام ميشود؟ آيا باورهاي شخصي من با پيا
10. آيا باورهاي شخصي من با پيامي كه مي رسانم، ادغام ميشود؟ آيا باورهاي شخصي من با پيام NA ادغام مي شود؟
پاسخ
هراتفاقی بیفتدمن مجبور به مصرف موادمخدرنیستم منیروی برتررادرخودپرورش میدهم تابه هدف اصلی برسم هرباوری که داشته باشم بایدازکانالقدمها وسنتها عبوربدهم.باوراینکه اعتیادتبعیض قائل نمیشودودیگرباورهای شخصی من درپیام رسانی کابردی ندارد.اکثرماازهمه چیزوهمه کس درحال فراربودیم درانزوابودیم هرچیزی راکه عاشقانه دوست داشتیم ان راازبین بردیم مابابی باوری واردnaشدیم.چیزی که سنتهامیخواهدارائه دهدفراترازبهبودیمان است دررساندن پیام من بایددرقالب شخصی خودم رارهاکنم ودرخارجNAهیچگونه نظری به دیگران تحمیل نکنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، ناظر2 ، ناظر۳
باید متوجه باشیم در حین پیام رسانی هر حرف و یا عمل ما به عنوان پیام رسان ممکن است عقیده انجمن تلقی شود و به همین دلیل طرز مشارکت من و شیوه پیام رسانی نباید به گونه ای باشد که شبهه ای در مورد سنتها و اصول انجمن ایجاد کند

ب

سنت دهم از ما میخواهد در حینی که در حال مشارکت هستیم بیان کنیم که مشارکتمان عقیده شخصی است و ربطی به اصل بی طرفی سنت  دهم ندارد.در جایی که مخاطب ما نمی تواند تفاوت بین عقیده ما و عقیده انجمن را  تشخیص دهد از ابراز عقیده صرف نظر میکنیم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۳
سلام

- قطعا اگر مراقب نباشم امکان دارد تفکرات من باعث شود پیام درست نرسد-من باید در موقع رساندن پیام بر اساس اصول روحانی عمل نمایم- من مانی که قطعا باور نمایم که دیگر مجبور به مصرف نیستم حتما پیام خودم هم با این تفکر می رسانم...
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۳

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان