امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
6. زماني كه مشاركت مي كنم، چگونه تجربه شخصي خود را با پيام كلي NA ربط ميدهم ؟ با موضو
6. زماني كه مشاركت مي كنم، چگونه تجربه شخصي خود را با پيام كلي NA ربط ميدهم ؟ با موضوع جلسه چطور؟
پاسخ
تمام مشارکت مابایدمعطوف به انجمن باشد.مکان جلسه هدف اصلیNAنیست که گمنامی من درانجاحفظ شود.فروش نشریات مکان پرزرق وبرق امکانات موجوددرجلسه رفت وامداعضابزگی وکوچکی مکان جلسه مقداراجاره مکان خلوت بودن مکان واطراف جلسه اینهامهم نیست .امنیت جلسه که برای اعضاگمنامی دارندمهم نیست مسایل  وعجزهای گذشته وامروزوبهبودی اینهاقابل مشارکت است.احساسات خودراباراهنمادرمیان بگذارم چکیده ان رامشارکت کنم پیامNAخیلی ساده است درحقیقت هرمعتادی قطع مصرف کندوراه جدیدی برای زندگی پیداکندبایداطلاعات خودراجدیدتروبه روزرسانی کنم تاپیام رادرست به دیبگران انتقال دهم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، ناظر11 ، ناظر2 ، ناظر۳
(۱۳۹۸/۱۱/۲، ۰۵:۱۲ صبح)admin.a نوشته است: 6. زماني كه مشاركت مي كنم، چگونه تجربه شخصي خود را با پيام كلي NA ربط ميدهم ؟ با موضوع جلسه چطور؟
امروز کدام قدم را اگاهانه کار کرده ام آنرا بیان میکنم
اگر احساسم بد است بعد از مشارکت آن پیام امید بدهم
اگر مشکلی را بازگو میکنم قصدم رهایی است یا در حال تایید عقیده خاص و یاتایید خود هستم
سعی میکنم در رابطه با مسائل چالش برانگیز بحث نکنم
از الفاظی استفاده میکنم که برای همگان قابل درک باشد
در چارچوب سنتها مشارکت میکنم

با موضوع جلسه چطور؟

اگر احساسی مرتبط با موضوع جلسه  داشتم نوع ارتباط آن را بازگو میکنم
فقط راجع به تجربه خود مشارکت میکنم نه چیزی که در جلسه دیگر یا از اعضای دیگر شنیده ام و بعد از مشارکت چگونگی روبرو شدن و احساس خود در رابطه با آن موضوع را بازگو میکنم

در کل نوع پیام رسانی  ما ارتباط مستقیمی با نحوه و چگونگی مشارکتمان دارد ما بایست به پیام های نهفته در پس جملاتمان توجه داشته باشیم زیرا نشان دهنده نوع دیدگاهی است که به برنامه داریم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۳
سلام
در هنگام مشارکتم سعی کنم ربط کامل به ان ای داشته باشد...در مورد نقص خودم...چگونه با مشکلاتم کنار میام از طریق اصول روحانی قدم ها....از الفاظ رکیک و فحش و ...استفاده نکنم...باز هم پیامم حاوی پیام باشد
در مورد موضوع جلسه صحبت کنم...در یه جلسه پنل شرکت کردم دو تا پاکی بالا به جای اینکه در مورد سوالات اعضا تجربه بدن بیشتر در حال مشارکت حال و احساس بودن و پیام جلسه گنگ بود....در مورد موضوع جلسه صحبت کنم تا نظم جلسه حفظ بشه و پیام شفاف باشد
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر۳

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان