امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3. به عنوان يك عضو، پيامي كه حمل مي كنم چيست ؟ براي من رساندن پيام شفاف NA به چه معني
3. به عنوان يك عضو، پيامي كه حمل مي كنم چيست ؟ براي من رساندن پيام شفاف NA به چه معني است؟
پاسخ
من به عنوان یک معتاد در حال بهبودی حامل پیام بهبودی و رهایی از مصرف مواد مخدر و اعتیاد فعال هستم و هر شب با حضور مرتب در جلسات و مشارکت کردن و سرویس دادن به تازه وارد کارکرد قدم ها و در اندازه توانم خدمت کردن می توانم این پیام را همیشه حمل کنم

رساندن پیام شفاف na یعنی وعده و وعید نمی‌دهیم و تنها وعده ای که می دهیم رهایی از مصرف مواد مخدر است در مسائل خانوادگی و حرفه ای اعضا دخالت نمیکنیم غلو نمی‌کنیم و تنها کاری که انجام می‌دهیم و رساندن پیام به خود معتاد است
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، ناظر11 ، ناظر2 ، ssaeedg ، حمید44 ، ناظر۳
پیام مارهایی ازاعتیادفعال ومصرف موادمخدراست دیگرهیچ پیامی نداریم.رهایی هرمعتادی سن جنسیت دارایی نداری مذهب بااخلاق بی اخلاق باخدابی خدافرق نمیکندبدون هیچ تفاوتی پیام رامیرسانیم.پیام ماامیدوعده ماازادی است پاداشهای خارج ازجلسات که به انهادست میابیم هیچ یک ازانهابرای مشارکت درNAنیست.NAبه هیچ کس وعده نمیدهدتنوع پیام رسانی به تعداداعضایNAاست هرکس هم روش خودرادارد.پیام خارج ازاصول نباشد.هرمعتادی میتواندقطع مصرف کندمیل مصرف رازدست بدهدوراه تازه ای برای زندگی پیداکند.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، ناظر2 ، حمید44 ، ناظر۳
(۱۳۹۸/۱۱/۲، ۰۵:۱۳ صبح)admin.a نوشته است: 3. به عنوان يك عضو، پيامي كه حمل مي كنم چيست ؟ براي من رساندن پيام شفاف NA به چه معني است؟
رعایت سنتها
الگوی مناسب برای اعضای جدیدتر بودن
بکارگیری قدمها در جلسات و تمام امور زندگی
حمایت مادی و معنوی گروه
شرکت در فعالیتهای خدماتی
کمک به حفظ امنیت گروه
به اجرا در آوردن قدم دوازده
حضور و همکاری در جهت هدف اصلی انجمن
شرکت در جلسات اداری و تصمیم گیریها
کمک به خدمتگذاران جهت بهتر برگذار شدن جلسات
تمرکز بر بهبودی شخصی
بکارگیری سنتها و مفاهیم خدماتی به گونه ای که خوشنامی naبه خطر نیفتد
داشتن روابط خوب و موثر با اعضا و استمرار آن
 براي من رساندن پيام شفاف NA به چه معني است؟
تلاش، همکاری و حفظ اتحاد با دیگر گروهها

اعانه پول، ایده، وجدان و نیرو به ساختار

تشویق اعضا به حمایت جلسات و انجام خدمات

در اختیار گذاشتن آدرس جلسات به معتادان

برگذاری جلسات بسته، جلسات باز و همایشها جهت پیام رسانی

توسعه، تامین و هماهنگی خدمات

استفاده از خرد جمعی

انجام خدمات به شکلی که ارزان، اسان، در دسترس و سهو الوصول باشد
گرفتن تراز گروهی برای پیامرسانی بهتر
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید44 ، ناظر۳
سلام
 پیام من امید به زندگی بدون مصرف مواد مخدر است .توانایی انجام دادن امورات خود و مسئولیت پذیر بودن و احترام به جامعه.
پیام انجمن مختص ماده خاصی نیست و قشر خاصی را در بر نمی گیرد.انجمن برای بهبودی هیچ تخصص و ضمانتی نمی خواهد.فقط با تجربیات انجمن امکان بهبودی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط حمید44 ، ناظر۳
به عنوان عضو من پیام امید و قطع مصرف رو حمل میکنم ...پیامم شفافه زیرا از تجربه خودم صادقانه مشارکت میکنم 
و ما معتادان فقط سادگی یک مشارکت و صداقت در مشارکت رو متوجه میشیم و پیام میگیریم...

به عنوان عضو من پیام امید و قطع مصرف رو حمل میکنم ...پیامم شفافه زیرا از تجربه خودم صادقانه مشارکت میکنم 
و ما معتادان فقط سادگی یک مشارکت و صداقت در مشارکت رو متوجه میشیم و پیام میگیریم...
پمفلت میگه که هر عضو فقط راجب به خودش و تجربه اش صحبت کند نصیحت و ارشاد هم نداریم چون پیام ما را شفاف نمیکند
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۳
سلام

-- من معتاد می توانم قطع مصرف نمایم و روش زندگی ام را تغییر داه و بدون مواد مخدر زندگی نمایم. من مشارکت صادقانه داشته باشم...
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۳

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان