امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2. ارتباط هدف اصلي ما در NA با هدف شخصي من جهت شركت در جلسات و در بهبودي بودن، چيست؟
2. ارتباط هدف اصلي ما در NA با هدف شخصي من جهت شركت در جلسات و در بهبودي بودن، چيست؟
پاسخ
این موضوع برای من یک برد دو طرفه می باشد ما هر شب در جلسات می‌شنویم که با در میان گذاشتن آنچه که داریم می‌توانیم آن را برای خود حفظ کنیم یعنی اینکه بهبودی شخصی من به گسترش و توسعه پیام ما در سنت پنجم ربط دارد وقتی که من در جلسات شرکت می‌کنم و با سایر هم در دانم سعی می کنیم یک جلسه را سرپا نگه داریم این باعث می شود که این جلسه همیشه برای پذیرایی و پذیرش یک تازه وارد آماده باشد و پیام رسانی صورت بگیرد همانطور که می دانیم قدرتمندترین ابزار برنامه معتادان گمنام برگزاری جلسات بهبودی می باشد تا تازه واردان در فضای امن جلسات بتوانند پاک شوند و بهبودی خود را ادامه دهند و همین طور هم برای ما که مقداری از پاکی ما گذشته است این موضوع صدق می کند
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، ناظر2 ، ناظر۳
همه امورات زندگی مابایددرراستای هدف اصلی ورساندن پیام باشدچون میخواهیم تابه معتاددرحال عذاب کمک کنیم مابه طورمستقیم وغیرمستقیم درحضوردیگران هستیم پس بایدبه صورت یک ان ایی رفتارکنیم پوشش لباس -نگاه مهربانانه-داشتن مشارکتهای سالم رفتارباخانواده جامعه تازه وارد همدردی وهمدلی کنیم رفتارسالم بااعضای قدیمی دعاومراقبه داشتن نشاط وشادی سواستفاده نکردن. من بایدچیزهای شخصی ام رادرجلسه بااصولNAجداکنم امروزدرتمام امورزندگی هدفمندحرکت میکنم بیهدفی پوچیتوزندگیم جایی نداردمن تنهاجایی کهانرزی میگیرم نزددوستانNAاست.NAفقط یک هدف داردفقط رساندن پیام به معتاددرحال عذاب است هدف شخصی من راازهدف اصلی دورخواهدکرد.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر2 ، ناظر۳
(۱۳۹۸/۱۱/۲، ۰۵:۱۴ صبح)admin.a نوشته است: 2. ارتباط هدف اصلي ما در NA با هدف شخصي من جهت شركت در جلسات و در بهبودي بودن، چيست؟
یعنی اینکه ما یک هدف را از میان
اهداف مختلف انتخاب کنیم و تمام
توجه و تمرکز و انرژی خود را برای
دستیابی به آن هدف صرف کنیم...

مفهوم داشتن یک هدف اصلی اینست که تمامی تلاشها و فعالیت ها و اقدامات ما در یک مجموعه ، در خدمت یک هدف واحد و مشخص قرار گیرد و همه ی امکانات ما به پیگیری آن هدف اصلی اختصاص یابد. (مادی - معنوی - انسانی)
اولویت قرار دادن یک هدف بر اهداف
سنت پنجم با قدم دوازدهم رابطه ی
مستقیم دارد.تجربه ی اتفاق زیبایی که برای ما افتاده را با دیگران در میان
میگذاریم و میکوشیم این پیام را به
معتادان دیگر نیز برسانیم و این آزادی
بدست آمده را با آنها نیز قسمت کنیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۳
هدف من از اومدن به جلسات و بهبودی باید در راستای هدف اصلی انجمن باشد من علاوه بر پیگیری بهبودی شخصی خودم هدف اصلیم باید این باشه که در جلسات پیام برسانم به معتاد در حال عذاب...حضور من خودش یک پیامه...مشارکت اصولی خودشه پیامه
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر۳
سلام

- من به جلسات می ایم برای این که بهبودی ام را دنبال نمایم و وسوسه موا مخدر از من گرفته شود. هدف اصلی انجمن هم همین است- من زمانی که به جلسات می ایم می توانم در راستای هدف اصلی انجمن قدم بردارم...
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۳

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان