امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11. چگونه بین عدم وابستگی و مسئولیت پذیری تعادل برقرار می کنم؟
11. چگونه بین عدم وابستگی و مسئولیت پذیری تعادل برقرار می کنم؟
پاسخ
(۱۳۹۸/۱۱/۲، ۰۵:۳۳ عصر)admin.a نوشته است: 11. چگونه بین عدم وابستگی و مسئولیت پذیری تعادل برقرار می کنم؟
از طریق کارکرد قدم ها ، ارتباط با نیروی برتر و استفاده از یک دیدگاه وسیع که با درک اتحاد و منافع مشترک برایم حاصل شده این تعادل را برقرار می کنم.

وابستگی به خدمت و تصور اینکه کسی نمی تواند مانند من این خدمت را در گروه یا هر رسته خدماتی انجام دهد.
زمانی که با نیروی برتر و راهنما مطرح می کنم باعث می شود قانع شوم و عدم وابستگی اتفاق بیوفتد که من تنها خدمتگزار در NA نیستم و همه حق انجام خدمات در انجمن را دارند که این روشی ست جهت مسئولیت پذیری ، چرا که می توانم با ازخودگذشتگی که آموختم فرصت خدمت را در اختیار دیگران قرار دهم و در مرحله عدم وابستگی و مسئولیت پذیری قرار بگیرم.
عدم وابستگی یعنی فاصله گرفتن از تعصبات کاذب و در کنار آن دیگران را در نظر داشتن...!!
زیرا اتحاد به ما می آموزد دیدگاه خود را نسبت به انجمن ، گروه ها و اعضاء وسعت دهیم این گسترش دید کمک می کند تا بتوانم احساس دین خود را به انجمن ، گروه ها و اعضاء همیشه مدنظر داشته باشیم.
پاسخ
ازابتدابه تازه واردمیگم90روز90جلسه شرکت کنه وبعدش بهش پیشنهادمیدیم که یک گروه رابه عنوان یک جلسه خانگی انتخاب کنه وبعدش پیشنهادخدمتمیادوسط وهمین صورت مسئولیت هایی درخصوص یک گروه واعضای گروه به عهدش میگذاریم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان