امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 11 : چرا لازم است که ما آنقدر به نوشتن ترازنامه شخصی ادامه دهیم تا برایمان به ص
(۱۳۹۸/۱۱/۹، ۰۷:۱۸ صبح)admin.a نوشته است: " هر چند وقت یکبار باید ترازنامه شخصی بنویسم ؟ "

سوال 11 :  چرا لازم است که ما آنقدر به نوشتن ترازنامه شخصی ادامه دهیم تا برایمان به صورت یک غریزه در آید ؟ 
بسم الله الرحمن الرحیم
 من زینال بندری یک معتاد .بنده عقیده دارم نوشتن ترازنامه شخصی برای یک شخص معتاد یعنی مرور کارها وعملکرد رفتارهای معتاد گونه ما که درزمان مصرف بخاطر اینکه سلامت عقل نداشته ایم ودرگیر مصرف بوده ایم و برایمان مهم نبوده که این اعمال درچهار چوب اصول و برنامه هستند یانیستندوهمیشه یک نقاب بر روی رفتارمان می پوشیده ایم ورفتار بدمان را توجیه میکرده ایمولی الان که به شکر خدا از خواب غفلت بیدار شده ایم ولطف خداوند شامل ما شده است واز خواب وغفلت بیدار شده ایم وسلامت عقل مان را داریم بدست می آوریم برای من که دارای بیماری اعتیاد بوده ام خیلی مهم هستند که به گذشته آشفته وپریشان خویش بیندیشم وبا نوشتن ترازنامه ومرور برآنها عقیده و عمل خودم رامحکم تر برافکار اصول وبرنامه ها بکارگیرم ودیگر رفتار گذشته را تکرار نکنم .فقط ازگذشته درس بگیرم واز آن تجربه ها در امروز وآینده درس بگیرم واستفاده کنم .اینست که هرچند وقت یکبار لازم است با نوشتن ترازنامه جلوگیری شود از مغرور شدن و تکبر امروز وثابت تر شدن از بهبودی ودرمان امروزم وکمک بهدوستان تازه وارد وبهتر فداهایم رابسازم واین درس را به تازه واردها انتقال بدهم.ومن الله توفیق.خدایا شکرت. Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر9 ، moosavi307 ، عبدالرحیم_بوشهر ، ناظر6

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 11 : چرا لازم است که ما آنقدر به نوشتن ترازنامه شخصی ادامه دهیم تا برایمان به ص - توسط زینال بندری - ۱۴۰۰/۱۰/۱۴، ۰۹:۱۱ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان