امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جاذبه و جشن تولد
.
پاسخ
سلام به تک تک دوستانم . امروز شدم = 9 سال و 8 روز . میخواستم روز تولدم اینجا جشن بگیرم که اتفاقات پیش بینی نشده که بخشی از واقعیات امروز زندگیم شده این فرصت رو از من گرفت . دو اتفاق رو من مینویسم چون طبق قدم سوم جزو اتفاقات منطقی محسوب میشه . اول بگم من با گوشی وارد این تالار نمیشم چون برام خیلی گنگه و از اول با کامپیوتر وارد میشدم چند روز پیش اینترنت وارد سیستم نمیشد و من یک روز تمام نتونستم درستش کنم . به هر حال چون دوران کرونا رو سپری میکنیم و همه جا تعطیله و نمیشه هر کسیو خونه آورد یکی از دوستام اومد بعد از 4 روز تعویض ویندوز و شبکه وای فای و ... تقریبا با کلی هزینه درست شد .. اما اون لحظه که سیستم درست شد برادرم اومد ماشینمو گرفت کار ضروری داشت که بعد از 20 دقیقه زنگ زد که ماشینو بردن . بالاخره با پیگیری پلیس و پاکینگ ها فهمیدم چرثقیل برده و بعد از دو روز درگیری و ترس از اینکه کرونا نگیرم توی ادارات ماشینو دیشب گرفتم منظورم پذیرش واقعیتهای زندگی با بیکاری 40 روزه و هزینه های کامپیوتر و ماشین از اصولیه که باید یاد بگیرم .. و اما در کل من یازده سال حبس کشیدم فقط به جرم مصرف و حمل مواد مصرفی و بعاز کلی در بدری پیام انجمن رو زندان گرفتم . به این خاطر از زمین و زمان و کل انسانها رنجش و نفرت داشتم و نمیتو نستم تو جامعه زندگی کنم . بعد از 9 سال خیلی از اون مشکلات برطرف شده و با کمک جلسات و قدمها در زندگیم موفقیت و رشد قابل قبولی داشتم و الان در کنار شما قرار دارم . انشاالله حضور شما پر رنگ تر بشه تا من با کمک تجربیات شما رشد بیشتری رو تجربه کنم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، admin ، ناظر9 ، مرجان ، ناظر11
(۱۳۹۹/۱/۲۸، ۰۵:۵۸ صبح)حـمـیـد نوشته است: سلام به تک تک دوستانم . امروز شدم = 9 سال و 8 روز . میخواستم روز تولدم اینجا جشن بگیرم که اتفاقات پیش بینی نشده که بخشی از واقعیات امروز زندگیم شده این فرصت رو از من گرفت . دو اتفاق رو من مینویسم چون طبق قدم سوم جزو اتفاقات منطقی محسوب میشه . اول بگم من با گوشی وارد این تالار نمیشم چون برام خیلی گنگه و از اول با کامپیوتر وارد میشدم چند روز پیش اینترنت وارد سیستم نمیشد و من یک روز تمام نتونستم درستش کنم . به هر حال چون دوران کرونا رو سپری میکنیم و همه جا تعطیله و نمیشه هر کسیو خونه آورد یکی از دوستام اومد بعد از 4 روز تعویض ویندوز و شبکه وای فای و ... تقریبا با کلی هزینه درست شد .. اما اون لحظه که سیستم درست شد برادرم اومد ماشینمو گرفت کار ضروری داشت که بعد از 20 دقیقه زنگ زد که ماشینو بردن . بالاخره با پیگیری پلیس و پاکینگ ها فهمیدم چرثقیل برده و بعد از دو روز درگیری و ترس از اینکه کرونا نگیرم توی ادارات ماشینو دیشب گرفتم منظورم پذیرش واقعیتهای زندگی با بیکاری 40 روزه و هزینه های کامپیوتر و ماشین از اصولیه که باید یاد بگیرم .. و اما در کل من یازده سال حبس کشیدم فقط به جرم مصرف و حمل مواد مصرفی و بعاز کلی در بدری پیام انجمن رو زندان گرفتم . به این خاطر از زمین و زمان و کل انسانها رنجش و نفرت داشتم و نمیتو نستم تو جامعه زندگی کنم . بعد از 9 سال خیلی از اون مشکلات برطرف شده و با کمک جلسات و قدمها در زندگیم موفقیت و رشد قابل قبولی داشتم و الان در کنار شما قرار دارم . انشاالله حضور شما پر رنگ تر بشه تا من با کمک تجربیات شما رشد بیشتری رو تجربه کنم ..
سلام حمید جان تولد تولدت مبارک مبارک مبارک تولدت مبارک  Heart Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، admin ، ناظر9 ، ssaeedg ، ناظر11
(۱۳۹۹/۱/۲۸، ۰۵:۵۸ صبح)حـمـیـد نوشته است: سلام به تک تک دوستانم . امروز شدم = 9 سال و 8 روز . میخواستم روز تولدم اینجا جشن بگیرم که اتفاقات پیش بینی نشده که بخشی از واقعیات امروز زندگیم شده این فرصت رو از من گرفت . دو اتفاق رو من مینویسم چون طبق قدم سوم جزو اتفاقات منطقی محسوب میشه . اول بگم من با گوشی وارد این تالار نمیشم چون برام خیلی گنگه و از اول با کامپیوتر وارد میشدم چند روز پیش اینترنت وارد سیستم نمیشد و من یک روز تمام نتونستم درستش کنم . به هر حال چون دوران کرونا رو سپری میکنیم و همه جا تعطیله و نمیشه هر کسیو خونه آورد یکی از دوستام اومد بعد از 4 روز تعویض ویندوز و شبکه وای فای و ... تقریبا با کلی هزینه درست شد .. اما اون لحظه که سیستم درست شد برادرم اومد ماشینمو گرفت کار ضروری داشت که بعد از 20 دقیقه زنگ زد که ماشینو بردن . بالاخره با پیگیری پلیس و پاکینگ ها فهمیدم چرثقیل برده و بعد از دو روز درگیری و ترس از اینکه کرونا نگیرم توی ادارات ماشینو دیشب گرفتم منظورم پذیرش واقعیتهای زندگی با بیکاری 40 روزه و هزینه های کامپیوتر و ماشین از اصولیه که باید یاد بگیرم .. و اما در کل من یازده سال حبس کشیدم فقط به جرم مصرف و حمل مواد مصرفی و بعاز کلی در بدری پیام انجمن رو زندان گرفتم . به این خاطر از زمین و زمان و کل انسانها رنجش و نفرت داشتم و نمیتو نستم تو جامعه زندگی کنم . بعد از 9 سال خیلی از اون مشکلات برطرف شده و با کمک جلسات و قدمها در زندگیم موفقیت و رشد قابل قبولی داشتم و الان در کنار شما قرار دارم . انشاالله حضور شما پر رنگ تر بشه تا من با کمک تجربیات شما رشد بیشتری رو تجربه کنم .
سلام حمید از صمیم قلب 9 سالگی را بهت تبریک میگم و برایت آرزوی تندرستی و موفقیت میکنم در تمام مراحل زندگی
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، omid34100 ، admin ، ناظر9 ، ناظر11
سلام دوستان همدرد من یک معتاد گمنام هستم دوست همدرد شما و خدارو شکر میکنم بابت اینکه ۷ ساله شدم و فردا در گروه خانگیم تولد میخوام بگیرم خیلی خیلی خیلی خوشحالم  و خدارو حسابی شکر میکنم 
که به من فرصت زندگی دوباره به واسطه انجمن معتادان گمنام داده 
و اینکه میتونم از زندگی لذت ببرم بدون اینکه دغدغه تهیه و مصرف مواد رو ذاشته باشم 
هوووورررااااااااا    Heart Heart Heart Heart
 و آفرین به انجمن معتادان گمنام  بابت فرصت زندگی که من به واسطه انجام اصولش بدست آوردم 
دوستون دارم از صمیم قلبم
التماس دعا   یا حق Big Grin Big Grin Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، مرجان ، حـمـیـد ، ناظر11
(۱۳۹۹/۴/۴، ۰۵:۳۸ صبح)azazil نوشته است: سلام دوستان همدرد من یک معتاد گمنام هستم دوست همدرد شما و خدارو شکر میکنم بابت اینکه ۷ ساله شدم و فردا در گروه خانگیم تولد میخوام بگیرم خیلی خیلی خیلی خوشحالم  و خدارو حسابی شکر میکنم 
و اینکه میتونم از زندگی لذت ببرم بدون اینکه دغدغه تهیه و مصرف مواد رو ذاشته باشم 
 و آفرین به انجمن معتادان گمنام  بابت فرصت زندگی که من به واسطه انجام اصولش بدست آوردم 
دوستون دارم از صمیم قلبم
سلام دوست همدردم من هم تولد شمارو به خودتون راهنماتون و جامعه همدل و همدردNA تبریک میگم .
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد ، محمدمهدی ۱۲ ، ناظر11 ، آریا داریوش
(۱۳۹۹/۴/۴، ۰۵:۴۶ صبح)ناظر 14 نوشته است:
(۱۳۹۹/۴/۴، ۰۵:۳۸ صبح)azazil نوشته است: سلام دوستان همدرد من یک معتاد گمنام هستم دوست همدرد شما و خدارو شکر میکنم بابت اینکه ۷ ساله شدم و فردا در گروه خانگیم تولد میخوام بگیرم خیلی خیلی خیلی خوشحالم  و خدارو حسابی شکر میکنم 
دوستون دارم از صمیم قلبم
سلام دوست همدردم من هم تولد شمارو به خودتون راهنماتون و جامعه همدل و همدردNA تبریک میگم .
اخ اخ اخ چه حالی دارم وقتی یه همدرد تولد میگیره عاشقتونم خیلی بهم چسبید تبریک میگم ایشالله ۱۰ سالگیت Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد ، ناظر11
جاذبه . . .
جذابیت رفتاری و نگرش هر عضو NA و ظاهر جمعی انجمن ما برای ارزشمندتر کردن فعالیت های روابط عمومی ما ضروری می باشد. جاذبه به معنای عملکرد ما ( به عنوان یک عضو و یا یک گروه ) به شیوه ای است که به طور طبیعی دیگران را به سوی خود جلب کنیم. وقتی اعضا به گونه ای جذاب رفتار کنند ، احتمال تأثیر مثبت NA بر تازه واردان و اعضای آتی NA بیشتر می شود.
هم چنین می توانیم به جاذبه در ارتباط با افرادی – که ممکن است معتاد نباشند – ولی به معتادان در پیدا کردن NA کمک می کنند ، فکر کنیم. طرز نگرش هر یک از ما بر ظاهر جمعی مان تأثیر دارد.
چگونه به آگاه شدن حرفه ای ها از آنچه NA ارائه می دهد ، کمک می کنیم؟ ما نمی توانیم از غیرمعتادان انتظار داشته باشیم تا اعتیاد را کاملاً همانند ما معتادان درک کنند. آنچه ما می توانیم انجام دهیم ، به تصویر کشیدن قدرت بهبودی موجود در برنامه NA برای افراد غیرعضو می باشد.
آنچه که احتمالاً برای عموم و حرفه ای هایی که با معتادان مرتبط هستند جذاب خواهد بود ، ارتباط مطمئن ، مسئولیت ، تعهد و رفتاری است که بازتاب بهبودی است. ما می توانیم اعتبار NA را با حضور خود و انجام وظایفی که به عهده گرفته ایم ، نشان دهیم. خواه این وظیفه ، پاسخ گویی به یک تماس تلفنی جهت ارائه اطلاعات در مورد NA باشد ، خواه ارائه کتابچه راهنمای جلسات در کتابخانه عمومی.
ما می توانیم برای انجام تعهدات خود نسبت به افراد حرفه ای تجارب اعضای NA را بیاموزیم. چنانچه مسئله ای مانع از حضور ما بر سر قرارمان شود ، می توانیم از عضو دیگری درخواست کنیم تا تعهد ما را به انجام برساند و به افراد متعهد شده ، اطلاع دهیم که شخص دیگری به جای ما می آید. همچنین ما می توانیم از طریق تماس با مسئول کمیته ، ارتباط خوب درون کمیته ای خود را حفظ کنیم.
ما برای موفقیت واقعی در ایجاد و حفظ روابط با جامعه ، نیاز به سایر اعضای NA داریم. تعاون و همکاری در ناحیه ها و کمیته ها می تواند به ما کمک کند تا پیام بهبودی را به صورتی جذاب به عموم عرضه کنیم.
کتابچه اطلاع رسانی انجمن معتادان گمنام فصل دوم
پاسخ
 سپاس شده توسط عباس23 ، حـمـیـد ، ناظر11
با سلام به همه دوستان همدردم من محمدتورکمن هستم یک معتاد امروز خدا رو شکر با کمک راهنما ، دوستان بهبودی و مطالعه نشریات ورعایت اصول انجمن شدم دو سال و یک ماه وبیست وچهار روز باور کنین تازه دارم از زندگی کیف می کنم تازه دارم معنی زندگی رو می فهمم و می تونم بگم از موقعی که پا به انجمن گذاشتم و حرف گوش کردم انگار دوباره متولد شدم تو انجمن فهمیدم زندگی چیه انجمن به من یاد داد شکرگزاری چیه ونیروی برتر کیه و چگونه با خدای خودم رابطه برقرار کنم من این زندگیمو مدیون انجمن معتادان گمنام هستم واز خدا می خوام قدرت ولیاقت اینو بده که هرچند ناچیز بتونم دینم رو با انجمن ادا کنم وبتونم به آدم های نا امید وبه آخر خط رسیده مثل خودم خدمت کنم وهمانطور که به من امید وعشق زندگی دادند من هم بتونم عشق بلاعوض وامید به همدردانم بتونم در دلشون پدیدار کنم دوستدار همه شما تا آخر عمرم محمد تورکمن Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، محمدمهدی ۱۲ ، Nazer 5 ، ناظر11
سلام داریوش معتاد
اعلام پاکی باعث ایجاد انگیزه برای شرکت در جلسات می شود.وقتی که من از دیگران مدت پاکی آنها را می شنیدم به خودم وعده می دادم که من هم میتوانم و در جشن چیپ خودم سعی می کردم مدلی پذیرایی نکنم که باعث تفاوت بشود و ۳ سال هیچ چیزی برای شیرینی نمی گرفتم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، حـمـیـد ، آریا داریوش
سلام داریوش معتاد
۱۰ سال
۱۱ ماه
۲۳ روز پاکی دارم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، حـمـیـد ، آریا داریوش
سلام
داریوش معتاد
۱۱ سال
یک ماه
۱۳ روز پاک
کمکی که اصول انجمن و هدایت و تجربیات راهنمای عزیز به من داد باعث شد که با گوش دادن به این تجربیات من بتوانم تا امروز پاک بمانم و پاک زندگی کنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط hadisadeghi ، ناظر11 ، حـمـیـد ، آریا داریوش
سلام دوستان من عباس معتاد امروز شدم 15 سال و 4 روز و بابت این پاکی سپاسگذار خداوندم فقط یک تجربه از اینکه چه اتفاقی افتاد که من امروز 15 سال است پاک موندم هیچ سابقه لغزشی ندارم وقتی وارد انجمن شدم در روزهای اول فهمیدم انجمن چیست و کجا آمده ام چشم گفتم سکوت کردم حرف گوش کردم 15 سال هر روز قدم کار کردم 15 سال در انجمن خدمت کردم و جلسه رفتم و امروز بابت زندگی که دارم شکرگزارم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، ناظر10

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان