امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشارکت آزاد
به نام خدا
میشود همچنان کاری کرد که دیگران برنجند، اما انجمن به ما می‌آموزد که هر شخص و هر فردی برای ما ارزشمند است، آیا من اشتباه نکردم!؟
بارها و مکرراً اشتباه کردیم، بیش از آنکه رنجش را حمل کنیم، نرنجاندن بیاموزیم؛
پیش از این فکر میکردیم خداوند نادیدنی است اما تصور دیگری هم وجود داشت او زنده بود، خداوند بوده و هست
گویی خداوندی زنده،این انجمن را به ما هدیه داد
خداوند ما را دوست داشت
سلام ، ای دوست عزیز من
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر 13 ، حـمـیـد ، ناظر10 ، ناظر11 ، ناظر6
به نام خدا
خداوند خودش مارا آفریده
هر یک از ما زمین بخوریم، آزار ببینیم، رنج بکشیم، خداوند دردش میاد
برای همه کسانی که در عذاب بیماری اعتیاد، جان باختند و کسانی که در لغزشند، از خداوند طلب یاری می‌کنیم
خداوندا تقصیر کردیم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر 13 ، حـمـیـد ، ناظر10 ، ناظر11 ، ناظر6
سلام دوستان
محمودم معتاد
توقع نامعقولیست اگر به تازه واردی بها ندهم، او الآن نیاز دارد تا بهانه گیری نکند، شاید ساعتی دیگر دیر باشد
من عاشقتونم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، ناظر11 ، ناظر6 ، ناظر 13
یک کلام زیبا، یک وجدان آگاه، حرکتی نو رقم زد، کار دیگری بلد نبودم بنابراین با کلمات فرزندانم را در آغوش کشیدم، گاهی کلامی التیام بخش دردهاست، کلام مهر را از یکدیگر دریغ نکنیم
در نهایت در خاطرات آنچه می‌ماند نیکی‌هاست، اگر بدی ها را میبینم، به درون خود بنگرم
پاسخ
 سپاس شده توسط Darush sistan ، ناظر10 ، ناظر11 ، ناظر6 ، ناظر 13
سلام خداراشاکرم بخاطرپاکی امروزم علی رغم همه مشکلات نیازی به مصرف موادندارم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر 1 ، ناظر6 ، ناظر11 ، ناظر 13 ، ناظر10
با سلام از توانم خارج بود
اما خداوند خواست فرزندم کنارم باشه
همچنان که مسئولیم اما به تنهایی توانش نبود
بنابراین به خداوند سپردیم، تا زمانی که به خداوند می‌سپاریم و سر راه خداوند نیستیم دعایی از آرامش در قلب ما جریان دارد، و قلب‌هامان منقلب شد و همچنان آرام
آنچه که می‌توانیم قدرت درک و تمیز دادی
سپاس‌گزارم
حالا کودک کنار ماست و دوست داره کودک درون همه فعال باشه
محمودم معتاد سه سال و یک ماه و شش روز
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر5 ، ناظر11 ، ناظر10
به نام خدا 
خداوند درهای حکمت را گشود، انجمن ما متشکل از زنان و مردان و کودکانیست که با مواد مخدر مشکل دارند
همین الآن دیدم بچه‌های ما نشسته‌اند و اصل روحانی مشارکت بین آنها جریان دارد، خداوند به ما انجمن را هدیه داد، دیگر نیاز نیست دردها را به تنهایی حمل کنند و پیشگیری بهتر از درمان است
در کنار فرزندم لحظات روحانی‌ای را سپری کردم
خداوندا سپاس‌گزارم
محمودم معتاد سه سال یکماه و یازده روز
پاسخ
 سپاس شده توسط Darush sistan ، ناظر10
به نام خدا
زندگی‌ما غیر قابل اداره شده بود
ما مصرف می‌کردیم تا زندگی کنیم و زندگی می‌کردیم تا مصرف کنیم
برای ما مواد مخدر مهمتر از خانواده همسر و فرزندانمان شده بود، برای ما مواد مخدر مهمتر از خودمان شده بود تا اینکه اراده و زندگیمان را به دست نیرویی برتر سپردیم و و خداوند عاشق ما بود، نگذاشت بر ویرانه‌ای از خرابی‌ها مرگ را تجربه کنیم، مرگی با ترکش‌های بیماری اعتیاد، خداوند خریدار ما شد و ما پیام انجمن را دریافت کردیم، به هرحال خداوند در گوش ما نغمه‌ای از امید و آرامش زمزمه کرد
سپاس‌گزارم خداوندا
محمودم معتاد سه‌سال یک‌ماه و دوازده روز
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر5 ، ناظر10
به نام خدا
ما یادگرفته بودیم که به جای عشق، یکدیگر را نصیحت و ارشاد کنیم، آموخته بودیم که هرچه خرابی است را به جای ترمیم، به گردن یکدیگر بیاندازیم، ما به شدت بیمار بودیم، و درکی از بیماری خود نداشتیم، اما خود را به خداوند سپردیم شاید او بتواند معضلات اخلاقی و رفتاری ما را بدانگونه که شایسته است اصلاح کند
ما خنده و شادی را از کودکان دریغ کردیم، کسانی که از همه مهمترند
محمودم معتاد سه سال یک ماه و سیزده روز
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10
به نام خدا
خداوندا درد داره، خدایا پاکی درد داره اما تو قوی‌تر از هر مخدری هستی من باور دارم
و هرگز به جهنم گذشته باز نخواهم گشت
محمودم معتاد سه سال یک ماه و چهارده روز
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر5

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان