امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1- این سنت را چگونه خارج از - Na به کار گرفته ام؟
1-  این سنت را چگونه خارج از - Na به کار گرفته ام؟ چگونه اصول این سنت ممکن است افکار و اعمال را راهنمایی کند؟
پاسخ
درارتباط بااعضای انجمن ورهجوهایم سعی میکنم تمام هشدارهای این سنت رارعایت کرده ودرزندگی شخصی خودنیزبکارگیرم سعی میکنم حدومرزی که این سنت تعیین کرده راخارج ازبرنامه رعایت کنم ونام NAراازاعداف شخصی خودجداکنم به نحوی که جامعه بیرون انجمن عقایدشخصی مراباعقیده این سنت ودرکلNAتشخیص ندهدتامباداعقایدم رابه حساب انجمن نگذارنداین سنت باازادی به من دراتخاذتصمیمات واعمالم کمک وراهنمایی میکندتامسئولیت افکارواعمالم رابپذیرم به من پرهیزلزمسائل بازدارنده مربوط به این سنت مثل تایید رعایت سرمایه گذاری ومسایل مالی ملکی وشهرت رایاداوری وتاکیدمیکندوقدرت تشخیص صحیح خدمت درراستای هدف اصلی راارائه میدهد.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، ناظر9 ، ناظر۳
(۱۳۹۸/۱۲/۱۵، ۰۸:۰۵ صبح)admin.a نوشته است: 1-  این سنت را چگونه خارج از - Na به کار گرفته ام؟ چگونه اصول این سنت ممکن است افکار و اعمال را راهنمایی کند؟
پول،ملک و شهرت میتواند باعث گمراهی ما شود چون میتواند خودمحوری ما را تقویت کنند.دوری جستن از مسایل فوق ما را بر روی هدفهایمان متمرکز میکند.

ب)چگونه اصول این سنت ممکن است افکار و اعمال را راهنمایی کند؟

باعث میشود عکس العملهایمان در رابطه با چیزهایی که برایمان جذاب هستند را بررسی کنیم و ببینیم ایا به اتحادمان ضربه نمی زند مثلا اینکه دنبال شهرت باشیم یا بواسطه شغل خود سعی در  نشان دادن تمایز خود از دیگران کنیم.
خود را ارزیابی میکنیم و این از دستاوردهای سنت ششم است.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۳

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان