امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال۱۶ به کارگیری سنت هفتم چگونه بر زندگی امروز من تاثیر گذاشته است؟
سوال۱۶
به کارگیری سنت هفتم چگونه بر زندگی امروز من تاثیر گذاشته است؟
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، حسین یاری ، omed44
خود اتکای به من آموخت که با برنامه ریزی برای امروز ودید بازتر نسبت به آینده میتوانم از پس مشکلاتم بر بیام توقعاتم از دیگران کم شده دیگر زیر بلیت کسی نیستم وکسی برایم تصمیم نمیگیرد وآموختم که در خیلی از شرایتها هم میتوانم از دیگران درخواست کمک کنم.سنت هفت به من یاد داد احسان کنم بخشش داشته باشم ودر یک چهارچوب حساب گرا باشم به من یاد داد تا باچشم باز وبر اساس چیزی که هستم ودارم برای زندگیم تصمیم بگیرم به من آموخت که هر چقدر مشکلاتم سخت باشد میتوانم آنهارا سر وسامان بدهم یاد گرفتم مسئولیتهایم رابپذیرم وتعهد داشته باشم یاد گرفتم که کارهایکه برایم سخت است را انجام دهم از کاه کوه نسازم سنت هفت در کنار دیگر سنتها به من راه زندگی کردن را در کنار دیگران آموخت به یاد که سهم آدلانه خود را چه از لحاض مالی وچه از لحاض روحی مثل عشق دادن وقت گذاشتم برای خدمت در هر کجا بپردازم تا احساس آزاد بودن و مثمر ثمر بودن داشته باشم..
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر9 ، ناظر10 ، حسین یاری ، omed44
مسئولیت پذیرتر شدهام ، سعی میکنم سهم خود را بدون نگاه کردن به سهم دیگران انجام دهم، ولخرجیهایم خیلی کمتر شده،
باورم نسبت به نیروی برتر تقویت شده، از ایده های ساده برای راهبرد موثرتر میتونم استفاده کنم ، انتظاراتم از دیگران
خیلی کمتر شده، منصفانه به سهم خودم در مسئولیتم نگاه میکنم و دیگر برای رفع تکلیف کاری انجام نمیدهم...............
دستم توجیب خودم هست مسولیتهای زندگیم تاحدی میپذیرم سطح توقعاتم پایین تر اومده احساس قربانی بودن ندارم فکر
نمیکنم که تمام مردم ودنیا باید پاسخگویی نیازهای من باشند
اصل چرخش توخدمات رعایت میکنم سبد سنت هفتم ازلحاظ مالی ومعنوی حمایت میکنم
کمک کردن به تازه واردین وکمک گرفتن از اعضای باتجربه جزیی اززندگیم شده
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، حـمـیـد ، حسین یاری ، omed44
سلام
من فهمیدم که دیگر نباید به دیگران تکیه کنم و احتیاجات من رو توقع داشته باشم که نیازهایم را مردم رفع کنند.باید خودم بتوانم هزینه های خودم را تامین کنم .خودم بتوانم کمک کنم همراه دیگران تا گروه روی پای خود بایستد.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، حسین یاری ، omed44 ، آریا داریوش
با درود فراوان 
با کار کرد این سنت ب خود متکی بودن را یاد گرفتم و در تمام امور زندگی من نقش مهمی را ایفا کرده است ک دیگر هیچ توقعی از دیگران نداشته باشم وهمیشه ب توانایی های ک دارم و توانایی های ک بدست آوردم با کمک انجمن معتادان گمنام تیکه کنم واز تجربیات دیگران استفاده کنم تا اینکه ب آنها متکی باشم 
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین یاری ، omed44
سلام

-من توان تامین هزینه های خودم را نداشتم وبیشتر توقع داشتم تا دیگران برایم این هزینه ها را تامین کنند اما امروزه دارم برای تامین هزینه هایم تلاش می نمایم خودم برای زندگی ام تصمیم می گیرم...
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان