امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10. چطور می توانم، سپاسگزاری یا قدردانیِ ام را به خاطر وجودِ عضوِ دیگری )چه درحالِ حا
10.    چطور می توانم، سپاسگزاری یا قدردانیِ ام را به خاطر وجودِ عضوِ دیگری )چه درحالِ حاضر و چه درگذشته(، با روحیۀ "برابری" که درNA ارزشمند می دانیم ،به نمایش بگذارم؟ چگونه کمکهای اعضا را به صورتی که به رهنمودهای سنت دوازدهم احترام بگذارد، گرامیمی دارم؟
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر6 ، حوریا ___Bu
کلاسپاسگزاری یک اصل روحانی مافوق میباشدکه برای بهبودی ماوزندگی لازم داریم ماهرچیزی که باعث جداشدن ماباشدرهامیکنیم وگردهم میاییم ما اول بایداصول درک کنیم بعدازان دیگران راشناسایی کنیم که کی هستندوچندسال پاکی دارند اساس یعنی پایه وبنیان چیزی که بروی ان ساخته میشودمثل فنداسیون وستون ها.اصول روحانی وگمنامی دارای ریشه های عمیق وباثبات میباشدکه ان رااستوار ومحکم نگه میدارم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، حـمـیـد ، ناظر2 ، ناظر6 ، حوریا ___Bu
سلام

احترام به اعضاء و تجربیاتی که در اختیار من گذاشتند با رفتار و منش من امکان پذیر می شود بدون اینکه بگذارم این گونه محبت اعضاء در اصولی رفتار کردن بر روی من تاثیر بگذارد.در تمام مواقع می توانم حتی با یک پیامک در روزی خاص مثلا روز راهنما قدردان محبت اعضاء باشم وخدمت کنم به معتاد در حال عذاب.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر2 ، حـمـیـد ، ناظر6 ، حوریا ___Bu
درود بر شما خوبان 
من با خدمت در انجمن معتادان گمنام میتوانم سپاسگزارم رو ابراز کنم چ ب اعضای قدیمی و چ اعضای جديد ب نظر من خدمت بهترین سپاسگزاری هست 
البته با اصول انجمن .
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، حوریا ___Bu ، ناظر6
سپاسگزاری یک اصل روحانی میباشدکه راهگشای من درمسیر بهبودی وزندگی هست  سپاسگزاری یک حرف نیست بلکه یه نوع عمل هست که من اززطریق  ادراک خودم  به اجرا میگذارم وامروز سپاسگزاری خودم ازطریق خدمت کردن بصورت عملی بمرحله اجرا درآورده ام
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر6

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان