امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18. ترجیح شخصیت ها به اصول، در روابط شخصی، محلِ کار، محلِ تحصیل یا در سازمانهایی که
18.    ترجیح  شخصیت ها به اصول، در روابط شخصی، محلِ کار، محلِ تحصیل یا در سازمانهایی که به جِامعه خدمت می کنند، چه ریسک هایی را دربردارد؟ در رابطه با محل های قید شده ،چگونه و درچه زمانی باید اصول را به شخصیت ها ترجیح دهم؟
پاسخ
من بارها و به مراتب در زندگى بیرون انجمن تجربه هاى تلخ و گاها  دردناکى از ترجیح شخصیتها به اصول داشتم و دلیل
خیلى از رنجشهاى من ترجیح دادن اصول زندگى به شخصیتها بوده و بارها و بارها این داستان را تجربه کرده م که در
اکثر موارد دردهاى فزاینده اى را براى من در بر داشته است و من با رعایت این اصل اتحاد خود را در جامعه و با کسانى
که در زندگى شخصى خود رعایت میکنند حفظ میکنم رعایت اصل گمنامى در خانواده و جامعه محیط را براى من امن
تر میکند
ترجیح دادن شخصیتها به اصول در هر قسمت از زندگى من مشکل ایجاد میکنه و خیلى جاها باعث بهم خوردن روابطم
میشه و در من احساس بدى تولید میکند و باعث بهم خوردن قوانین ارتباط در محل کار یا سازمان میشود
مثا در محل کار یا سازمان ها کشیدن سیگار ممنوع است ولى اگر من به یه سرى افراد اجازه این کار را بدم باعث به
خطر افتادن امنیت شغلى و اجتماعى من میشه و بعدأ اگر بخوام به افراد دیگرى اجازه این کار را ندم انها به دلیل تفاوت
گذاشتن من و توقع و انتظارى که از من دارندمشکاتى را براىم به وجود میاورند و حتى باعث تمام شدن یکسرى
روابط میشود
ترجیح دادن اصول به شخصیت ها باعث میشه من برمتوی داستان : باند بازی، فضولی، کنترل کردن، خراب کردن ، قضاوت
و از روی نواقص شخصیتی عمل کنم
من پایبند اصول هستم در همه موارد مگر در مواردی که به من ربط نداشته باشه قرار نیست حاا که پایبند اصول هستم
همه جا دخالت کنم.و همه جا نظر بدم وبخوام همه چیو درست کنم
در محل کار مدرسه یا سازمان قوانین و اصول براى همه یکیست و من بدون ترس باید اصول را به شخصیتها ترجیح دهیم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان