امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتباط با دنیای اطراف مان
در روابط با دنیای اطراف چند بخش مثل خانواده محل کار و اجتماع را باید بررسی کنم

خانواده : دست از توقعات از انها بردارم – دید و نگرشم را نسبت به گذشته ام در مورد انها عوض کنم و انها را مقصر اصلی ناکامی خود ندانم – درجه بندی نکنم و کوچک و بزرگ درست نکنم و با همه یکسان محبت کنم – باور های درست را در روابطم به کار بگیرم و روابطم را بر اساس عشق و احترام متقابل بسازم و در امورات انها تا از من نخواسته اند دخالت نکنم – رنجش های گذشته را ببخشم و به انها نزدیک شوم – اسیر بازیهای خانوادگی نشوم و در جنگ های انها طبق سنت دهم خنثی عمل کنم – از کس خاصی طرفداری نکنم - مرزهایم را در روابطم رعایت کنم و به انها احترام بگذارم تا به من و اعتقاداتم احترام بگذارند – اسرار انها را فاش نکنم – سنت هفتم را در خانواده رعایت کنم – و توقعات مالی از انها نداشته باشم تا روابطم با انها دارای هدف باشد
محل کار : از اعتقادات پوچ و پوسیده مثل : کار کردن خر خوردن یابو – اون می دزده پس من هم می دزدم – مزدم کم است پس باید دزدی کنم – ادم خوبی نیست پس اذیتش می کنم دست بردارم و توقعات غیر واقعی را دور بریزم – سر ساعت رفت امد کنم – به قوانین محل کار احترام بگذارم – صداقت و رو راسنی داشته باشم – در امورات شخصی صاحب کار و یا همکاران دخالت نکنم – مسئولیت بی مورد و غیر لازم به خود اضافه نکنم – اشتباهاتم را بپذیرم – قبل از اقدام و عمل مشورت کنم – غیبت نکنم و هماهنگ باشم – دو به هم زنی نکنم – مشکلات را با صاحب کار در میان بگذارم تا باعث رنجش نشود – از محبت انها سواستفاده نکنم – اگر کار بهتری انجام می دهم و صاحب کار توجه نکرد توقع نداشته باشم چون خودم خواسته ام ..........
در اجتماع : خسارت نزنم – چشم در چشم دنیا نگاه کنم و خودم را همسطح دنیا ببینم نه محور دنیا – به باورها و اعتقادات مردم احترام بگذارم و با انها جنگ نکنم منافع مشترک را در نظر بگیرم و عضو قابل قبول مسئول و سازنده اجتماع باشم
پاسخ
 سپاس شده توسط admin.a ، خلیل ن ، حـمـیـد ، sepher1877 ، Essi.toobchi ، ناظر9 ، ناظر2

پیام‌های داخل این موضوع
ارتباط با دنیای اطراف مان - توسط admin.a - ۱۳۹۸/۱۰/۲۳، ۰۷:۲۳ عصر
RE: ارتباط با دنیای اطراف مان - توسط shapor z - ۱۳۹۸/۱۱/۱۳، ۰۸:۵۱ عصر
RE: ارتباط با دنیای اطراف مان - توسط حـمـیـد - ۱۳۹۸/۱۱/۲۲، ۰۲:۱۸ عصر
RE: ارتباط با دنیای اطراف مان - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۳/۲۶، ۰۵:۱۰ صبح
RE: ارتباط با دنیای اطراف مان - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۹/۱۲، ۰۱:۳۸ عصر
RE: ارتباط با دنیای اطراف مان - توسط Darush sistan - ۱۴۰۰/۱۲/۲۳، ۱۲:۲۱ عصر
RE: ارتباط با دنیای اطراف مان - توسط sepher1877 - ۱۴۰۰/۱۲/۲۸، ۰۲:۵۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان