امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3. درجلساتِ بهبودی مان، چه کارهایی را می توانیم انجام دهیم تا کمک شود اصول را به
3.    درجلساتِ بهبودی مان، چه کارهایی را می توانیم انجام دهیم تا کمک شود اصول را به       شخصیت ها ترجیح دهیم؟ در جلسات اداری و طی شکل گرفتنِ  وجدانِ گروه مان چطور؟
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد
از اعضا با تجربه و جذاب بت نسازم و مثل پیر میکده مرید و مراد گرایی در نیارم و آنها را آنچنان بزرگ نکنم که
اجازه اشتباه را ازشان بگیرم اگر شرایط مالی یا دولتی یا نظامی دارند یا فرد سر شناسی هستند گمنامی آنها را حفظ کنم
اگر بازیگر یا خپاننده یا ورزشکار هستند گمنامی آنهارا حفظ کنم و مانند یه فرد عادی و یک عضو با آنها ارتباط بر
قرار کنم انهارا بیش از حد تایید نکنم مخالفت خود زا با ایشان با ناسازگاری و برجک زدن آنها بروز ندهم و دعاکنم و
بسپارم و به ویژگیهای خدمتی و توانمندیهای خدمتی خدمتگزار توجه داشته باشم نه اختافات عقیده ای و برنامه ای و
عملکردی و هر کونه مشکلی که با وی دارم را به زبان نیاوردم و اصول خدمت و مفهوم چهار و پنج را به غرایض ترجیح
دهم اولین و بهترین کارى که میشه در این رابطه انجام داد رعایت این اصول توسط خودمان و الگوى مناسبى بودن هست
به همه اعضاء احترام بگذاریم و توجه کنیم و در انجام خدمات از همه ظرفیتهاى گروه استفاده کنیم و بین اعضاء تبعیض
قائل نشویم
رعایت اصل چرخش درخدمات، باندبازی نکردن در تصمیمات، رهجو زیاد نگرفتن، استفاده نکردن از حرفه ایها برای
خدمات گردانندگی و منشی ، تشویق و یا عدم تشویق یکنواخت در اعام پاکی ، جدا نکردن محل نشستن اعضای قدیمی
با جدید - در حین گرفتن وجدان به همه اعضاء وقت کافى براى شرکت در فرایند بدهیم و به نظر اعضاء گوش دهیم نه
به شخصیتشان و از تمام اعضاء بخواهیم در فرایند تصمیم گیرى شرکت کنند
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، حـمـیـد
سلام
-- درجلساتِ بهبودی مان، چه کارهایی را می توانیم انجام دهیم تا کمک شود اصول را به شخصیت ها ترجیح دهیم؟ احترام به همه
--در جلسات اداری و طی شکل گرفتنِ  وجدانِ گروه مان چطور؟ گوش دادن به همه نظرات ونیز وقت به اندازه دادن به اعضاء
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان