تالار گفتگو انجمن معتادان گمنام ایران

نسخه‌ی کامل: سوالات برای اعضا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

سوالات برای اعضا

موضوع‌ها

1. 2. درجلسات، از چه راه هایی اصولِ را به شخصیت ها ترجیح می دهم؟ وقتی با راهنمایم صحبت م (3 پاسخ)
  2. 10. چطور می توانم، سپاسگزاری یا قدردانیِ ام را به خاطر وجودِ عضوِ دیگری )چه درحالِ حا (4 پاسخ)
  3. 7. درچه زمانی مشکل می توانم با ازخودگذشتگی خدمت کنم؟ آیا برای موفقیت های خدماتی ام خو (2 پاسخ)
  4. 9. آیا اعضایی که درحینِ خدمت مرتکبِ اشتباه شده و یا نمی توانند کاری را موفقیت آمیز به (2 پاسخ)
  5. 3. وقتی نسبت به شخصِ دیگری احساسِ شدیدی دارم، چه خوب و چه بد، چگونه ترجیحِ اصول به شخ (2 پاسخ)
  6. 6. آیا به محرمیتِ جلسات احترام می گذارم؟ آیا مشارکت نمودنِ آنچه که دریک جلسه شنیده ا (1 پاسخ)
  7. 5. تحتِ چه شرایطی یا در چه زمانی با اصلِ گمنامی کشمکش پیدا کرده و مشکل می توانم آن را (1 پاسخ)
  8. 4. آیا بعضی اوقات ،تمایلم برای احترام گذاشتن به اعضای قدیمی تر ،برروی چگونگی تمرینِ ا (1 پاسخ)
  9. 1. چند تفاوت بینِ گمنامیِ شخصیِ سنت یازدهم و اصلِ گمنامی، آنطور که درسنت دوازدهم بیان (1 پاسخ)
  10. 14. برای جامۀ عمل پوشاندن به اصول این سنت, چه کارهای دیگری می توانم انجام دهم؟ به کار (1 پاسخ)
  11. 13. رابطه ای را که بین این سنت و یک یا چندی از دوازده قدم وجود دارد, شرح دهید؟ این رو (1 پاسخ)
  12. 12. این سنتها چگونه کمک می کنند مفهوم گمنامی را درک کنم؟ گمنامی چگونه کمک می کند مفهو (1 پاسخ)
  13. 11. تمری نِ گمنامی چگونه کمک می کند وحدتِ NA را پرورش دهم؟ اتحادِ NA چگونه به من کمک (1 پاسخ)
  14. 8. خدمتِ فروتنانه چگونه می تواند به من فرصت دهد تا آزادی از غل و زنجیرِ نفس را بشناسم (1 پاسخ)