تالار گفتگو انجمن معتادان گمنام ایران

نسخه‌ی کامل: روابط
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

روابط

موضوع‌ها

1. سوال 42: آیا برای ایجاد تعهد مشکل دارم ؟ توضیح دهید . (16 پاسخ)
  2. سوال 38 : چگونه دوستیهای افلاطونی خود را فدا و قربانی روابط رومانتیک کرده ام ؟ (12 پاسخ)
  3. سوال37: ترس از آزارشدن یا صدمه خوردن ، چگونه بر روی دوستیها و روابط رومانتیک من اثر (11 پاسخ)
  4. سوال57: آیا با نیروی برتر رابطه داشته ام ؟ در طول زندگی این رابطه چگونه تغییر کرده ؟ (12 پاسخ)
  5. سوال56: چگونه می توانم رفتارم را تغییر دهم تا شروع به برقراری روابط سالم کنم ؟ (12 پاسخ)
  6. سوال55: کدام نقص اخلاقی بیشترین نقش را در روابط من دارد ( عدم صداقت ، خودخواهی ، کنتر (13 پاسخ)
  7. سوال53 : آیا نسبت به افرادیکه با آنها نشست و برخاست داشتم ، شخصیتم تغییر می کرد و آدم (14 پاسخ)
  8. سوال 52 : آیا رابطه ای را حتی اگر امکان اصلاح و حفظ آن وجود داشته ، به هم زده ام ؟ (11 پاسخ)
  9. سوال 51 : آیا تجربه های اولیه من با اعتماد کردن و صمیمیت ، دردآور بوده وباعث انزوای (11 پاسخ)
  10. سوال48: در مورد همکلاسهایم (چه در زمان کودکی ، چه حال ) چه احساسی دارم ؟ (10 پاسخ)
  11. سوال47: درباره افرادی که برای آنها و یا با آنها کار می کرده ام ، چه احساسی دارم ؟ (14 پاسخ)
  12. سوال 46: رابطه من با همسایگان چگونه بوده است ؟ آیا الگو یا فرم خاصی وجود دارد که علیر (13 پاسخ)
  13. سوال 45 : آیا در هیچیک از روابطم احساس قربانی بودن کرده ام ؟ ( مهم : هدف از این سؤال (16 پاسخ)
  14. سوال 44: تا چه حد احساسات دیگران را در روابطم در نظر می گیرم ؟ به اندازه احساس خودم (14 پاسخ)
  15. سوال 43:آیا تا به حال رابطه ای را از بین برده ام ، با این فکر که به هر حال از این را (12 پاسخ)
  16. سوال41: چگونه از ایجاد صمیمیت با دوستان ، شرکاء ، همسران ، و خانواده خود اجتناب می ک (11 پاسخ)
  17. سوال 40: در روابطم با خانواده ، آیا بعضی مواقع احساس می کنم که در یک چرخه معیوب و تک (12 پاسخ)
  18. سوال 39: به چه شکلهایی از روی اجبار خواستار برقراری رابطه ای شده ام ؟ (10 پاسخ)
  19. سوال 36: چه تضادهایی در شخصیت من ، حفظ دوستی یا یک رابطه رومانتیک را برای من مشکل می (11 پاسخ)
  20. سوال54: آیا مسائلی را در مورد خود کشف کرده ام ( شاید در ترازنامه قبلی ) که از آن راض (13 پاسخ)
  21. سوال50: آیا تا بحال در بیمارستان روانی یا زندان بوده ام یا علیرغم میل خود حبس شده ام (9 پاسخ)
  22. سوال49: آیا هرگز در باشگاه یا سازمانی عضو بوده ام ؟ در مورد افراد دیگر در آن باشگاه ی (9 پاسخ)