تالار گفتگو انجمن معتادان گمنام ایران

نسخه‌ی کامل: 8- چه کارهایی می توانیم انجام دهیم تا اصول این سنت در فعالیت های گروه ما پیاده شود؟ چ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
- چه کارهایی می توانیم انجام دهیم تا اصول این سنت در فعالیت های گروه ما پیاده شود؟ چه کارهایی می توانیم انجام دهیم تا بهتر به هدف اصلی مان برسیم؟
تشویق اعضاء جهت کارکرد سنت های دوازده گانه معتادان گمنام ، برگزاری روزهای اموزش در گروه ، شرکت در کارگاههای آموزشی و.. رعایت
اصول روحانی و اعتماد به انها.
شرکت در جلسات و مشارکت از بهبودی وبیماری اعتیاد.خدمت کردن.بر روی بهبودی خود تمرکز داشته باشم ، تجربه خود را شفاف در رابطه با اهمیت
وجود و اتحاد در انجمن معتادان گمنام بیان کنم ، وقتی در انجمن و خدمات شرکت میکنم یک عضو جامعه انجمنی باشم و نه یک عضو خارجی دیگر،
تمرکز بر روی هدف اصلی داشته باشم، اصول سنتها را بیشتر درک کنم و..زیر سایه این سنت وقتی اصولش را رعایت کنیم سظح دانش و آگاهی خود
راباا ببریم تا به هدف اصلی برسیم
سلام
با بهبودی شخصی اعضاء به گروه هم کمک می شود تا در خدمات  و رعایت سنت ها در جلسات بهترین عملکرد را بدست آوریم.با تشویق اعضاء به کارکرد سنت ها نیز فضای احترام متقابل و عدم اختلاف و دوگانگی نظرات اعضاء و بحث برانگیز دوری می کنند.