تالار گفتگو انجمن معتادان گمنام ایران

نسخه‌ی کامل: اگر تجربه خدمت در این قسمت دارید لطفا با دیگر همدردان به اشتراک بگذارید.
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  %DA%A9%D9%86%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%...%DB%8C.jpg]
اگر تجربه خدمت در این قسمت دارید لطفا با دیگر همدردان به اشتراک بگذارید.
به نظر من تالار گفتگو اوج پرواز انجمن در فضای مجازی و اینترنت است و خواندن تجربه های اعضا و تجربه دادن در تالار بسیار لذت بخش و مفید است با این کار هم تجربه من در ضمیمه بهبودی بهتر میشود وهم سایت انجمن در دسترس تر قرار میگیرد سنت ۵
سلام امیدوارم حال همه خوب باشد
سلام امیدوارم حال همه دوستان خوب باشه

ناظر5

سلام
  لطفا تجربه ها و احساسات خودتون در سایت بارگزاری کنید.
بهترین خدمت گرفتن خدمت نیست خدمت کردن است  .. ارزوی موفقیت برای همه همدردها
درود.
من وقتی خدمت میکنم حال دلم خوب میشه علاوه بر اون احساس نزدیکی با همدردام منو از تنهایی در میاره و از همه مهمتر خداوند رو احساس میکنم.
خدمت باید از دل بیاد با احساس قلبی برای هرکسی باشه حالا هرکاری با اراده نیروی برتر  تشخیص درست ما ب خودمون ب خلق برای رضای خداوند خدمت میکنیم
وب سایت رسمی انجمن معتادان گمنام nairan.org
با سلام
در مورد تالار گفتگو به جرات میگم یکی از امن ترین مکانهایی است که من میتوانم به راحتی مشارکت کنم یا اگر سوالی دارم بپرسم یا تجربه ای دارم به اشتراک بگزارم یکی از قسمتهایی است در سایت که زمان تنهایی من یا مواقعی که به جلسه ای یا دوستی دسترسی ندارم بیشترین و بهترین کمک را به پاک ماندن و بهبودی من کرده بابت این قسمت از سایت از همه عزیزان خدمتگزار سپاسگزارم.