مدیر انجمن: ناظم‌ها
کاربرانِ درحال بازدید از این انجمن: 1 مهمان
انجمن‌های موجود در 'قدم ششم'
  انجمن موضوع‌ها ارسال‌ها آخرین ارسال
كاملاً آماده براي چه كاري؟
اگر در NA تازه وارد هستيم ، و اين اولين تجربه ما از قدم ششم است ، اكثر نواقص ما آنقدر واضح و آشكار است ، كه احتمالاً عكس العمل فوري ما ، نشان دادن تمايل بيش از حد براي رهايي از آنها خواهد بود. اولين بار است كه به قول معروف ، آنها را با تمام شكوه و قدرتشان ميبينيم ، و ميخواهيم كه ًسريعا و همين امروز ، از شر آنها راحت شويم.
مدیر انجمن: ناظم‌ها
4 59 سوال 2 : آیا می ترسم که ا...
۱۴۰۲/۷/۲۳، ۱۱:۳۹ صبح
توسط mosafer8707
تا خداوند برطرف كند
بله، قدم ششم مشخص مي كند كه فقط يك نيروي برتر از ما مي تواند نواقص شخصيتي ما را برطرف كند. اگر چه وسعت درك ما از مفهوم اين قدم، با تجربه ما از بالا و پائينها، بده و بستانها، و كشمكش و تسليم مربوط به قدم شش، رابطه مستقيم دارد.
مدیر انجمن: ناظم‌ها
5 72 سوال 9: تسلیم من در این ...
۱۴۰۲/۴/۱۵، ۰۲:۵۶ عصر
توسط Mehran270
نواقص شخصيتي ما
حتي بعد از همه كارهاي كه در قدم چهارم و پنجم انجام داديم ، هنوز در اين مرحله طبيعت و ذات نواقص شخصيتي مان براي ما آشكار نيست. ما احتمالاً گيج شده ايم كه در ساختار پيچيده شخصيت ما، نواقص شخصيتيمان ًدقيقا كجا خاتمه پيدا ميكنند و اينكه شخصيت ما از كجا آغاز ميشود. چرا ما يك سرٌي كارها را انجام ميدهيم؟ آيا تقصير ديگران است؟ اولين بار كه اين احساس را تجربه كرديم، كي بود؟چرا؟ چگونه؟
مدیر انجمن: ناظم‌ها
5 53 سوال 14 : چه احساساتی در...
۱۴۰۲/۴/۱۶، ۰۵:۴۷ عصر
توسط Mehran270
اصول روحاني
در قدم ششم ، ما بر روي تعهد و استقامت ، تمايل ، ايمان و اعتماد ، و خويشتن پذيري تمركز ميكنيم. در اين نقطه از قدم ششم بايد از كمبودهاي مان كاملاً آگاه باشيم. در واقع، ما احتمالاً آنقدر از آنها آگاه هستيم كه در طي زندگي روزانه مان، مي توانيم آمدن آنها را ببينيم، و حتي خيلي از مواقع جلوي خود را بگيريم تا از روي آنها عمل نكنيم. ب
مدیر انجمن: ناظم‌ها
7 73 سوال 21 :چگونه از طریق کا...
۱۴۰۲/۴/۲۰، ۰۲:۳۱ عصر
توسط Mehran270
حركت به جلو
ما ممكن است بعضي مواقع نگاهي اجمالي و گذرا به گذشته داشته باشيم، و فكر كنيم كه چه كارها كه مي توانستيم انجام دهيم – مثلاً در زمان كودكي و يا در زمان اعتياد فعال خود. ما ًاحتمالا هميشه فكر ميكنيم كه يا زندگي ما را در شرايط و مكاني قرار نداده تا به آن چيز كه دل مان مي خواهد تبديل شويم
مدیر انجمن: ناظم‌ها
2 20 سوال 23: دوست دارم از کی...
۱۴۰۲/۴/۲۱، ۰۲:۳۰ عصر
توسط Mehran270

قدم ششم
موضوع / نویسنده پاسخ‌ها بازدید‌ها امتیاز آخرین ارسال [صعودی]
متأسفانه در حال حاضر و در زمان و تاریخ مورد نظر هیچ موضوعی در این انجمن وجود ندارد.


  دارای ارسال‌های جدید‌
  موضوع داغ (تازه‌)
  موضوع داغ (قدیمی)
  بدون ارسال جدید‌
  شما در این انجمن ارسال داشته‌اید
  موضوع بسته شده

جستجو در این انجمن:

پرش به انجمن: